Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Athletic" atmetė "Man Utd" klubo pasiūlymą už A.Herrerą


Bilbao "Athletic" nežada pigiai parduoti komandos saugo Anderio Herrera. "Manchester United" šią savaitę pateikė pasiūlymą, tačiau jis buvo atmestas.

Apie tai pranešė oficiali "Athletic" klubo svetainė, kurioje rašoma, kad daugkartiniai Anglijos čempionai siūlė 36 milijonus eurų. Atrodo, kad pats futbolininkas ir "Man Utd" suderino asmenines sąlygas, bet baskai nori "išpešti" didesnę pinigų sumą.

"Raudonieji velniai" į 24-erių metų ispaną taikėsi dar praėjusią vasarą, tačiau ir tuomet Bilbao ekipa nepriėmė pasiūlymų.

Neabejojama, kad A.Herrera šią vasarą papildys "Man Utd" gretas, bet "Athletic" bandys sulaukti dar didesnio pasiūlymo.

"Ahletic" komandoje ispanas rungtyniauja nuo 2011-ųjų metų, kuomet paliko "Real Zaragoza".

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (6)

0 3 06-26 14:46
Komanderis:
ka cia kas pjauna.gi ispirkos suma yra.tiksliau dvi ispirkos sumos,viena dabar kuria ir moka MU o kita aktyvuotusi 32M liepos pirmaja.MU nelaukia ir isperka ji dabar. Bilbao have surprisingly rejected United’s £29m bid even though the offer meets the release clause in midfielder Herrera’s contract with the Basque club. tai kas cia ka suka? :D
Bilbao labai gudriai pasielgė, nes oficialiai transferų langas atsidaro tik liepos 1, tai kaip ir sandoriai negalimi, tad jie dabar gali neparduot, o liepos 1 kaina automatiškai pakils.
airid
0 0 06-26 15:19
Nežinau ar bus labai jau didelis skirtumas tarp 28 milijonų dabar ir 36 liepos 1. Svarbu, kad iš viso jį nusisektų pagriebt. Ankščiau ar vėliau jis persikels į Mančesterį, nori to ar nenori klubas. Visgi jau susitarė klubas ir pats žaidėjas, tai kilnot rankų smarkiai baskai negalės
4 1 06-26 13:19
Tikrai nevertas jis daugiau..galetu paimt man utd ir nesiulit daugiau, ir liktu nieko nepese bilbao