"Atlantas" - "Kaunas": rungtynių aprašymas © Eurofootball.lt
Šiandien Klaipėdoje vyko 18 turo "A-lygos" rungtynės. Centrinėje turo dvikovoje susitiko Klaipėdos "%c00124" ir FBK "%c00030".

Rungtynes abi komandos pradėjo žvalgyba. Pirmieji atakuoti pradėjo FBK "Kauno" futbolininkai. Kelis kartus pavojingai smūgiavo buvęs "atlantietis" %p02708. Pirmasis įvartis buvo pasiektas 17-ąją minutę. Po perdavimo iš krašto %p02633 smūgiavo tiksliai ir kamuolys praskriejo vartininkui tarp kojų.

Tačiau kauniečiai nenusiramino ir toliau pavojingai atakavo šeimininkų vartus. Iki pertraukos abi komandos nebesugebėjo pasižymėti ir išejo ilsėtis esant rezultatui 0-1.

Per pertrauką "Atlanto" treneris Vacys Lekevičius atliko du keitimus - Kęstutį Deveiką pakeitė %p02711, o Vidą Alunderį %p02706. Šie keitimai išejo į naudą, nes po pertraukos "Atlantas" rungtyniavo daug aktyviau. Tiesa, kad ir kaip stengėsi "Atlantas" išlyginti rezultatą, to jiems padaryti niekaip nepavyko.

Ir kaip dažniausiai būna, pasitvirtino auksinė taisykle "neįmuši tu - įmuša tau": 70 minutę %p02642 išmaudė kelis gynėjus ir perdavė kamuolį Mariui Bezykornovui, kuris iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Po antrojo kauniečių įvarčio "Atlantas" dar labiau suaktyvėjo, ko pasekoje 82-ą minutę po Dariaus Ramono smūgio rezultatas tapo 1-2. Kaunui pavyko atsilaikyti paskutines minutes ir jie šventė pergalę, leidusią įsitvirtinti pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.