"Atlantas" pranoko "Yongchang" klubą iš Kinijos

Klaipėdos „Atlantas“ pergale baigė pirmąją treniruočių stovykla Kipre. Sekmadienį Konstantino Sarsanijos auklėtiniai 3:2 pranoko „Yongchang“ komandą iš Kinijos.

Klaipėdiečiai sėkmingai pradėjo rungtynes. Po 22-ąją ir 27-ąją min. Maksimo Maksimovo ir Edgaro Žarskio įvarčių, lietuviai laimėjo pirmąjį kėlinį 2:0. Po pertraukos Andrejus Paniukovas padidino skirtumą iki 3:0.

Baigiantis susitikimui, kai aikštėje liko vien jauni „Atlanto“ žaidėjai, kinams 72-ąją ir 89-ąją min. pavyko sušvelninti skirtumą iki 2:3.

Iš viso klaipėdiečiai Kipre spėjo sužaisti penkerias rungtynes. Trejas iš jų laimėjo, po vienerias pralaimėjo ir sužaidė lygiosiomis.

Vasario 16-ąją „Atlantas“ dar kartą išskris į Kiprą, kur dar treniruosis savaitę.