Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Atleistas J. Mourinho pinigais nesiskųs: "Man Utd" išmokės didžiausią kompensaciją futbolo istorijoje


Antradienį ryte visą sporto pasaulį apskriejo netikėtos naujienos – iš "Manchester United" trenerio pareigų buvo atleistas Jose Mourinho.

"Raudonieji velniai" sekmadienį pralaimėjo "Liverpool" ekipai, tačiau prie portugalo atleidimo prisidėjo ne tik nesėkmė principinėje dvikovoje, bet ir visą sezoną demonstruojami itin prasto komandos rezultatai.

"Manchester United" su strategu siejo ilgalaikę ateitį, todėl ir neskubėjo jo atleisti šiame sezone. J. Mourinho šių metų sausį pasirašė naują sutartį su klubu, turėjusia galioti iki 2020 metų su galimybe dar metams ją pratęsti.

"Raudonųjų velnių" vadovybė tik šį sezoną suprato, kad šis sutarties atnaujinimas buvo didžiausias klubo pralaimėjimas, nes dabar portugalui reikės išmokėti įspūdingą kompensaciją.

Įvairių šaltinių teigimu, J. Mourinho iš klubo turėtų gauti apie 24 mln. svarų sterlingų. Tokio dydžio kompensacijos iki šiol futbolo pasaulyje nebuvo gavęs joks kitas treneris.

J. Mourinho karjeroje tai buvo trečias kartas, kai jį atleidžia klubas – su juo anksčiau bendradarbiavimą nei buvo planuota baigė tiek Madrido "Real", tiek Londono "Chelsea", tiek ir dabar "Man Utd".

Straipsnio įvertinimas: 4 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (8)

1 37 12-18 13:35
Noriu pamatyt sekantį klubą su kuriuo pasirašys ilgesnę nei 1 metų sutartį ????
7 42 12-18 13:44
Bad news for other teams who haven't collected their own 3points from man united.
5 34 12-18 14:15
Kloopas myli ,kaip Maourinho atleidžia Liverpool 3-1 Chealsea ( Jose Sacked) Liverpool 3-1 Man Utd (Jose sacked) Šaunuolis Kloopas .
ChelseaFan1233
1 16 12-18 12:59
Nebloga sumele
2 11 12-18 14:22
Sekantis karjeros etapas Rusija zenitas loko. Arba namo grįš