"Atletico" netikėtai krito San Sebastiane (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį buvo sužaistos dvejos 11-ojo turo rungtynės.

San Sebastiano "Real Sociedad" namuose susigrūmė su Madrido "Atletico". "La Real" pademonstravo charakterį ir rezultatu 2-0 parklupdė Diego Simeone auklėtinius.

Pirmajame kėlinyje įvarčių komandos nepasiekė, o antrajame kėlinyje "Real Sociedad" įjungė aukštesnę pavarą. Įdomu tai, kad abu įvarčiai buvo pasiekti nuo 11 metrų žymos.

Pirmasis 11 metrų baudinį 54-ąją minutę realizavo Carlosas Vela, o pergalę nuo tos pačios žymos 75-ąją susitikimo minutę užtvirtino Willianas Jose.

Antrąjį pralaimėjimą šiame sezone patyrusi "Atletico" ekipa nuo lyderių atsilieka 3 taškais. Tuo tarpu "Real Sociedad" kyla į šeštąją poziciją.

Anksčiau įvykusiose rungtynėse "Granada" namuose pasiekė sunkias lygiąsias prieš La Korunjos "Deportivo".

"Real Sociedad" 2 - 0 "Atletico"
54' [1 - 0] C. Vela (11 m. baudinys)
75' [2 - 0] W. Jose (11 m. baudinys)

"Granada" 1 - 1 "Deportivo"
64' [0 - 1] F. Andone
81' [1 - 1] P. Tyton (į savus vartus)