Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

"Atletico" pasiruošęs suploti rekordinę sumą už "Benfica" žvaigždę


Visą birželio mėnesį tylintis Madrido "Atletico" klubas netrukus pradės komandos naujinimo darbus.

"Atletico" kitą sezoną bus stipriai pasikeitęs, nes komandą paliko ar apie permainas planuoja bent penki pagrindinės sudėties žaidėjai. Jau žinoma, kad išvyksta Antoine'as Griezmannas, Diego Godinas, Lucas Hernandezas, Filipe Luisas ir Juanfranas, o prie jų taip pat turėtų prisijungti Rodri.

Pasak "Marca", "Atletico" šiuo metu baigia apsispręsti dėl A. Griezmanno pamainos. Ja turėtų tapti 19-metis Lisabonos "Benfica" talentas Joao Felixas.

"Atletico" supranta riziką, tačiau portugalą mato kaip geriausią pamainą prancūzui. A. Griezmannas klubą palieka už 120 mln. eurų ir visa ši suma bus išmokėta J. Felixo kontraktui.

Daug žadančio portugalo paslaugomis domisi kone visi Europos grandai, tačiau tik "Atletico" pasiryžo išpirkti jo kontraktą. J. Felixą šis sandoris taip pat tenkina, nes jam "Atletico" yra numatytęs vietą startinėje sudėtyje.

Jeigu "Atletico" patvirtins šį sandorį, J. Felixas taps brangiausiu pirkiniu jų istorijoje. Iki šiol brangiausiu buvo 72 mln. eurų kainavęs Thomas Lemaras.

J. Felixas tik šį sezoną pradėjo reguliariai žaisti pagrindinėje "Benfica" komandoje. Jo prisistatymas didžiajame futbole buvo itin sėkmingas – universalus puolėjas per 43 susitikimus įmušė 20 įvarčių bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Straipsnio įvertinimas: 7 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (10) Seniausi (10) Geriausi (10) Anoniminiai (2)

Kyli&NeyBest
1 32 06-17 14:48
uz 19likinius pradeda tokes shaibas moket....
dzeris
1 20 06-17 15:36
Atletico nuolatos žibėdavo puolėjai ir vieną žvaigždę pakeisdavo kita būsima žvaigždė. Taip buvo su Torresu, Aguero, Forlan, Falcao, Costa ir Griezmannu. Visi jie puikiai žaidė būtent šioje komandoje, nematau kliūčių būti lyderiu ir Felixui
gud
1 12 06-17 15:35
LaisvasVejas:
Bet nei uz viena is ju nebuvo perzengta trizenkles sumos
Iki Neymaro transfero nieks net nesapnavo, kad žaidėjas gali kainuot 200mln+. Čia kalbos ėjo nebent apie CR ar Messi perpirkimą. Infliacija iš niekur neateina. Eina grandininė reakcija visur.
M-NUS
0 8 06-17 15:05
LaisvasVejas:
Bet nei uz viena is ju nebuvo perzengta trizenkles sumos
Visų pirma ne triženkles, o devynženkles. Visų antra, PSG už Mbappe sumokėjo devynženklę sumą, kai jam buvo devyniolika.
1 3 06-17 15:45
LaisvasVėjas triženklė suma didžiausia 999 gali būt , čia Lietuvoj tokios stafkės eina