Atsigavęs "Real" puolimas pervažiavo "Deportivo", "Barca" sutriuškino "Real Betis" (VIDEO)

Šiandien "La Liga" pirmenybėse geresnius laikus prisiminė nugalėtojos titulą ginanti Madrido "Real" ekipa. Nuo pirmaujančio "Barcelona" ji vis dar atsilieka 19 taškų, tačiau prieš La Korunjos "Deportivo" pademonstravo puikų puolimą.

"Santiago Bernabeu" stadiono svečiai po Adriano Lopezo įvarčio pirmojo kėlinio viduryje galėjo tikėtis išsivežti taškus, bet tada "karališkasis" klubas pabudo ir Nacho išlygino rezultatą, o Garethas Bale'as jį persvėrė pasinaudojęs antruoju Marcelo rezultatyviu perdavimu.

Po pertraukos "morengai" jau buvo išties panašūs į save. Iš pradžių Bale'as dar kartą pasižymėjo po kampinio, o 68-ąją minutę Cristiano Ronaldo puikiai kulnu asistavo Luka Modričiui.

Portugalas tuomet du įvarčius pelnė pats ir galiausiai varžovų triuškinimą užbaigė aikštės šeimininkus į rungtynes anksčiau sugrąžinęs Nacho.

Po pergalės įspūdingu rezultatu 7-1 Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai šiek tiek prisivijo trečiąją vietą užimantį "Valencia" klubą, kuris vakar nusileido "Las Palmas".

Kiek vėlesnėje akistatoje nelengvą pergalę prieš San Sebastiano "Real Sociedad" išvykoje pasiekė Vigo "Celta" ekipa. Dėl Madrido "Getafe" lygiųjų ji dabar pakilo į septintąją poziciją.

Tiesa, rungtynių pradžia svečiams, nes jau 10-ąją minutę pasižymėjo Willianas Jose, bet pirmajam kėliniui nė neįpusėjus Iago Aspasas realizavo 11 metrų baudinį.

Vos po kelių minučių minėtajam Jose to paties padaryti nepavyko, o šiuo pakilimu pasinaudoję "Celta" futbolininkai atsilaikė iki pat pabaigos bei išplėšė pergalę. Lemiamo įvarčio autoriumi tapo po kampinio pasižymėjęs Maximiliano Gomezas.

Nuo principinio varžovo "Real" vakare neatsiliko ir čempionato lyderis "Barcelona", išvykoje sutriuškinęs Sevilijos "Real Betis" vienuolikę. Tiesa, katalonų pranašumas išaiškėjo tik po pertraukos.

Per pirmąsias 45 minutes katalonai kelio iki varžovų vartų nerado ir jų tylą tik sužaidus beveik valandą nutraukė Ivanas Rakitičius. Tuomet "Barcos" pavyti jau nebuvo įmanoma.

Neilgai trukus rezultatas tapo 2-0, kai vienas prieš vartininką atsidūrė Lionelis Messi, o dar po kelių akimirkų Rakitičius atliko rezultatyvų perdavimą Luisui Suarezui. Galiausiai Messi dar kartą puikiai apžaidė varžovus, pelnė antrąjį įvartį bei dar suspėjo tiksliai asistuoti Suarezui.

Tai buvo jau 17-oji "Barcos" pergalė iš 20 galimų - artimiausią persekiotoją Madrido "Atletico" katalonai dabar lenkia 11 taškų.

"Alaves" 2 - 2 "Leganes"
[1-0] 46' Munir El Haddadi
[2-0] 52' Alfonso Pedraza
[2-1] 75' Gabriel (iš 11 metrų baudinio)
87' Rodrigo Ely ("Alaves") pašalintas iš aikštės

[1-0] 10' Willian Jose
[1-1] 20' Iago Aspas (iš 11 metrų baudinio)
25' Willian Jose ("Real Sociedad") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-2] 75' Maximiliano Gomez

"Real Betis" 0 - 5 "Barcelona"
[0-1] 59' Ivan Rakitič
[0-2] 64' Lionel Messi
[0-3] 69' Luis Suarez
[0-4] 80' Lionel Messi
[0-5] 90' Luis Suarez