A.Žulpa: "Dievulis nepagailėjo mūsų ir eilinį kartą mes pralaimėjome"

Lietuvos rinktinės futbolininkai po pralaimėjimo UEFA Tautų lygos rungtynėse su Rumunija sunkiai rinko žodžius. Mūsiškiai 90 minutę išlygino rezultatą - 1:1, tačiau jau 4 teisėjo pridėto laiko minutę rumunai pasiuntė kamuolį į Lietuvos rinktinės vartus ir šventė pergalę 2:1.

„Sunku surasti žodžių, nes labai apmaudu praleisti įvartį paskutinėmis sekundėmis. Norėjome bent jau lygiųjų, manau, jų nusipelnėme. Dievulis nepagailėjo mūsų ir eilinį kartą mes pralaimėjome, - sakė vienintelį įvartį Lietuvos rinktinėje pelnęs A.Žulpa.

„Kaip matome, rinktinei neužtenka vieno įvarčio, reikia pelnyti du“, - nelinksmai po rungtynių juokavo vartininkas Ernestas Šetkus. - Paskutinėje atakoje leidome priimti kamuolį baudos aikštelėje, trys gynėjai pračiuožė. Kaltų ieškoti nereikia, visi kažkur suklydome, gal, tiesiog, sėkmė nusisuko.“

„Manau, mes jiems nenusileidome, antrame kėlinyje laikėme daugiau kamuolį, žaidėme geriau. Patys pelnėme įvartį“, - sakė po dvejų metų į rinktinę sugrįžęs Deimantas Petravičius.

Jau sekmadienį Lietuvos rinktinė sužais paskutines UEFA Tautų lygos rungtynes namuose. Edgaro Jankausko auklėtiniai susitiks su Juodkalnija.