Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

A.Žulpa: "Dievulis nepagailėjo mūsų ir eilinį kartą mes pralaimėjome"


2018-10-12 09:25:04

Lietuvos rinktinės futbolininkai po pralaimėjimo UEFA Tautų lygos rungtynėse su Rumunija sunkiai rinko žodžius. Mūsiškiai 90 minutę išlygino rezultatą - 1:1, tačiau jau 4 teisėjo pridėto laiko minutę rumunai pasiuntė kamuolį į Lietuvos rinktinės vartus ir šventė pergalę 2:1.

„Sunku surasti žodžių, nes labai apmaudu praleisti įvartį paskutinėmis sekundėmis. Norėjome bent jau lygiųjų, manau, jų nusipelnėme. Dievulis nepagailėjo mūsų ir eilinį kartą mes pralaimėjome, - sakė vienintelį įvartį Lietuvos rinktinėje pelnęs A.Žulpa.

„Kaip matome, rinktinei neužtenka vieno įvarčio, reikia pelnyti du“, - nelinksmai po rungtynių juokavo vartininkas Ernestas Šetkus. - Paskutinėje atakoje leidome priimti kamuolį baudos aikštelėje, trys gynėjai pračiuožė. Kaltų ieškoti nereikia, visi kažkur suklydome, gal, tiesiog, sėkmė nusisuko.“

„Manau, mes jiems nenusileidome, antrame kėlinyje laikėme daugiau kamuolį, žaidėme geriau. Patys pelnėme įvartį“, - sakė po dvejų metų į rinktinę sugrįžęs Deimantas Petravičius.

Jau sekmadienį Lietuvos rinktinė sužais paskutines UEFA Tautų lygos rungtynes namuose. Edgaro Jankausko auklėtiniai susitiks su Juodkalnija.

Straipsnio įvertinimas: 1 3

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
lol
0 20 10-12 10:07
Ne Dievulis, o kiaura gynyba nepagailejo. Issizioje laksto ir per kojas sienauja.
D.
0 12 10-12 12:17
Tai aišku mes nekalti, mes patys geriausi, tik dievulis nepadeda... Out iš rinktinės! Ką jis čia galvojo taip sakydamas?! Sakykit ir pripažinkit, mes esam prasti, bet stengiames kiekviena diena tapt geresniais, bet matomai Jums dievulis nepadeda tapt geresniais, nes meluojat,nesistengiat ir esat prasti!
Kamatoza
0 11 10-12 10:11
Dievulis manes nepagailejo ir si menesi gavau mazesne alga
I.P
0 4 10-12 15:19
Pagaliau radom kaltą!!!
Nasa rasa
2 6 10-12 10:19
Na nežinau, bet atrodo, kad rinktinėje dabar toks myžnių mentalitetas palikęs. Visokius Dievulius kiša. Jeigu geriau būtumėte atrodę ir daugiau sukūrę progų už rumunus, ir pralošę, tada taip, būtų galima sakyti, kad vėl dievulis nepagailėjo mūsų. O tos lygiosios kaip koks pralaimėjimas. Nieko džiuginančio net nebūtų.