Barca ir toliau nesustabdoma © Eurofootball.lt
"%c00006" klubas iškovojo 9-ąją pergalę iš eilės šalies čempionate ir iki 6 taškų pasivijo "%c00003" komandą dėka gražaus Ronaldinho (%p00210) įvarčio.

Visas varžybas dominavo "Barca". Jau nuo pat varžybų pradžios jie turėjo progų, bet dėka gero "%c00091" vartininko Alberto (%p00915) žaidimo po pirmojo kėlinio rezultatas nesikeitė.

Antrajame kėlinyje pirmieji progą turėjo svečiai. Nihato (%p01029) smūgiuotas kamuolys praskriejo virš skersinio.
Po to sekė proga "Barcai". Po puikaus perdavimo, Cocu (%p00238) smūgiavo galva, tačiau nesėkmingai.
Dar vėliau, suklaidinęs kelis gynėjus, progos neišnaudojo Ronaldinho - jo smūgį atrėmė vartininkas.

Varžybų pabaigoje, rezultatui vis dar esant 0-0, šeimininkai, palaikomi gausios gerbėjų minios, pradėjo spausti varžovus.
Vienos atakos metu, 89-ąją minutę, svečiai prasižengė prieš Ronaldinho ir šis, baudos smūgiu iš 25-ių metrų, įmušė puikų įvartį, taip atšvesdamas savo 24-ąjį gimtadienį.