Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

"Barca" kitą sezoną žada visiškai pakeisti marškinėlių dizainą (FOTO)


2018-09-19 17:26:52 La Liga FC Barcelona

Nors 2018-19 metų sezonas dar tik įsibėgėja, socialiniuose tinkluose pasklido nuotraukos, kuriose vaizduojama kito sezono "Barcelona" klubo apranga.

Į akis krito vienas pasikeitimas - vertikalias linijas norima pakeisti kvadratais ant marškinėlių priekio. Iš esmės kito sezono "Barcelona" apranga primintų Kroatijos rinktinės marškinėlius.

"Barcelona" jau sykį buvo sugalvojusi pakeisti vertikalias linijas į horizontalias. 2015-16 metų sezono aprangos sulaukė įvairiausių reakcijų.

Teigiama, kad "Nike" jau pateikė savo versiją, todėl laukia galutinio verdikto iš katalonų.

Straipsnio įvertinimas: 2 6

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Fanas
5 38 09-19 18:28
Nekazka:
bet tas dizainas ir tau jau susiktas, pasiziekit Unicef koks buvo... 08/09 kit pasaka .
08/09 sezonas gerus laikus primena. Puolimo trio Henry-Eto-Messi. Pirmas Guardiolas sezonas, visiskas dominavimas, daug ivarciu, pirmasis treble. Man kaip fanui tai buvo megstasmiausias sezonas, daug megstamu zaideju Henry, Eto, Yaya, Abidal, Sylvinho. Tais metais Messi ir Iniesta pavirto geriausias zaidejais savo pozicijose. 2:6 buvo sutriptas Realas, visiskas dominavimas CL finale pries MU. Net susigraudint galima prisiminant 08/09 sezona
Nekazka
1 13 09-19 17:48
bet tas dizainas ir tau jau susiktas, pasiziekit Unicef koks buvo... 08/09 kit pasaka .
sjjj
1 9 09-19 19:06
einikis:
vagia ne tik zaidejus bet ir dizaina :D *** , gaili nusisamdyti dizaineri.Arba dizaineriu nusamde Rakiticiu :D
Taprasme, ka tu daugiau sukursi is markskineliu, jeigu dizainas kazkiek su Kroatijos panasumu turi jau vsio kopijuojam. Tai juostines aprangos vieni kitus kuopijuoja? Gal vilkus pradedam su kobrom paisyt vietoj paprastu simplicistiniu dizainu. Baikit jus del tu aprangu tiek pastoviai, atrodo, jog jos pakeis kaip zais ta jusu komanda.
Na,
1 5 09-19 19:40
Fanas:
08/09 sezonas gerus laikus primena. Puolimo trio Henry-Eto-Messi. Pirmas Guardiolas sezonas, visiskas dominavimas, daug ivarciu, pirmasis treble. Man kaip fanui tai buvo megstasmiausias sezonas, daug megstamu zaideju Henry, Eto, Yaya, Abidal, Sylvinho. Tais metais Messi ir Iniesta pavirto geriausias zaidejais savo pozicijose. 2:6 buvo sutriptas Realas, visiskas dominavimas CL finale pries MU. Net susigraudint galima prisiminant 08/09 sezona :)
Tik prieš Chelsea ucl pusfinaly kiek sunkiau sekèsi
kesminas
6 9 09-19 17:45
nori ir dizaina is kroatu pavogti