Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

"Barca" žiemą gali sulaukti naujo puolėjo ir vartininko


2018-10-11 15:48:06 La Liga FC Barcelona

"Barcelona" supranta, kad šio sezono rezultatai nėra visiškai tenkinantys klubą ir jo sirgalius, todėl žiemą bus ieškoma pastiprinimo.

Pagrindinė pozicija - puolimas. Pasak "Marca", katalonai supranta, kad Luisas Suarezas nebėra pajėgūs žaisti praktiškai visą sezoną be poilsio ir nori turėtų daugiau konkurencijos šioje pozicijoje.

Į Vokietiją vasarą išvyko Paco Alcaceras, tačiau jis savo laikotarpiu nerodė gerų rezultatų komandoje. L. Suarezo dubleriu šį sezoną tapo Muniras, tačiau klubo vadovai didelių vilčių į jį nededa.

Teigiama, kad bus ieškoma įvairių variantų, o "Barcos" dėmesį jau patraukė "Serie A" pirmenybėse spindintis Krzysztofas Piatekas, kurio sutartyje yra tik 35 mln. išpirkos suma.

Kita pozicija, kurioje žiemą gali įvykti permainos yra vartininko. Nepaisant to, kad "Barca" turi du pajėgius žaidėjus vartuose, realu, kad sausį leidimo išvykti pasiprašys Cillessenas, todėl "Barca" bus priversta ieškoti pamainos jam.

Praėjusią vasarą su "Barcelona" buvo siejamas "Liverpool" atsarginis vartų sargas Simonas Mignolet.

Straipsnio įvertinimas: 2 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
lol
2 27 10-11 16:21
reikia Pique ir Suarez pozicijas papildyti ir kuo greiciau
Vaidoshius
3 13 10-11 21:19
Kanibalezas dirba iš peties, tiesiog nemuša golų dėl Valverde impotenciją sukeliančių atsargių taktikų. Vienintelė Valverdes žino.a kombinacija - duok Messiui kamuolį ir žiūrėk kas bus O po to stebisi visi kaip tokio aukšto lygio komanda šitaip priklauso nuo vieno žmogaus. Visai kita situacija su Shakira, keturis iš eilės grajus dovanoja golus varžovams. Reikia būtinai jam prisėsti mėnesiui kokiam, kad apsitvarkytų psichologiją, susiimtų į rankas ir atgautų motyvaciją. Jeigu ne, tai stumt jį į trečio CB vietą prie suolo brūžintojų. Žudyk arba būk nužudytas, toks gyvenimas
1 10 10-11 19:22
lol:
reikia Pique ir Suarez pozicijas papildyti ir kuo greiciau
pique tai sutikciau nurasytas konkreciai bet del suarezo tai ne dar sansa ne viena jam duociau
FC Barcelona
0 1 10-12 19:13
Arda Turan Dėkite vietoj suarezo ir sio ????
pastabus
7 7 10-11 19:29
lol:
reikia Pique ir Suarez pozicijas papildyti ir kuo greiciau
Jus gal atsokit nuo to suarez, ok ? pasiziurekit kad ir paskutini totenhemo padulkinima, visi 4 ivarciai pelnyti po svaraus suarez indelio. O pique... kaip apie mirusius, gerai arba nieko