Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Barcelona" atstovas Madride stebėjo dviejų "Tottenham" žaidėjų pasirodymą


"Barcelona" aktyviai domisi Londono "Tottenham" duetu - tai patvirtina ir Katalonijos ekipos sporto direktoriaus Roberto Fernandezo apsilankymas "Santiago Bernabeu" stadione.

"Mundo Deportivo" teigia, kad R. Fernandezas ne šiaip stebėjo antradienį įvykusias rungtynes tarp "Real" ir "Tottenham" - katalonai domisi Harry Kane'u ir Christianu Eriksenu.

H. Kane'as yra "Barcelona" akiratyje, tačiau vargu, ar katalonai pasiryžtu mokėti "Tottenham" užsiprašytą kaina už puolėją - net 225 milijonus eurų.

Realesnis variantas yra C. Eriksenas, kuris bus vienas pagrindinių kandidatų papildyti "Barca", nes Ispanijos vicečempionai po mažu susitaiko su mintimi, kad į Kataloniją nebeatvyks Philippe Coutinho.

Nors ir P. Coutinho yra numeris vienas "Barcos" norimų žaidėjų sąraše, tačiau brazilas greičiausiai vasarą išvyks į Paryžių pas Neymarą arba ir toliau liks Liverpulyje.

Straipsnio įvertinimas: 1 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
as
4 19 10-19 16:49
Atvarė pasižiūrėti gerą futbolą.
uuibn
0 12 10-19 16:45
kiek gi galima rasyti nesamones, visu didziuju klubu atstovai stebi kitu klubu zaidejus, o raso tik apie Barca. Ir kruva straipsniu barca stebi barca stebi, kiti miega ir nieko nedaro
Barca
0 4 10-19 17:39
Barca jau rado naujaji neymara-own goals
Marčius33
1 5 10-19 16:48
Su dabartinėmis kainomis Erikseno be 150 neatiduočiau vietoj Totenhamo, išpirks toj Totenhamo žvėriukus ..
Life goes on
2 4 10-19 19:33
uuibn:
kiek gi galima rasyti nesamones, visu didziuju klubu atstovai stebi kitu klubu zaidejus, o raso tik apie Barca. Ir kruva straipsniu barca stebi barca stebi, kiti miega ir nieko nedaro :D
Taigi zmones megsta hate'a, ko nesupranti? Dabar gi paskelbia, kad Barca kazka stebi ar siulo ispirka ir sulekia visi hateriai pilti suda. Ant to viskas ir sukasi. Tai siai dienai 2 pagrindiniai hate'o objektai: Barca ir Neymar'as su PSG.