"Barcelona" draugiškose rungtynėse įveikė "Celtic" futbolininkus (VIDEO)

Šeštadienį tęsiasi draugiškų rungtynių maratonas. Čempionų taurėje dalyvaujanti "Barcelona" susigrūmė su Glazgo "Celtic" futbolininkais.

Dubline pranašesni buvo Ispanijos čempionai. Pirmajame kėlinyje pelnyti trys įvarčiai nulėmė Luiso Enrique treniruojamos komandos pergalę rezultatu 3-1.

11-ąją minutę puikiu smūgiu katalonus į priekį išvedė Arda Turanas, tačiau 29-ąją minutę "Celtic" išlygino rezultatą. Ilgai išsaugoti šio rezultato škotams nepavyko, kai 31-ąją minutę į savus vartus įsispyrė Efe Ambrose, o galutinį tašką dar pirmojo kėlinio pabaigoje padėjo Muniras El Haddadi.

"Barcelona" 3 - 1 "Celtic"
11' [1 - 0] A. Turan
29' [1 - 1] K. Griffiths
31' [2 - 1] E. Ambrose (į savus vartus)
41' [3 - 1] Munir

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8815514" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>