Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Barcelona" pasiryžusi parduoti P. Coutinho


Vos prieš kiek daugiau nei metus iš "Liverpool" ekipos į "Barcelona" atvykęs Philippe Coutinho jau artimiausiu metu gali palikti Kataloniją.

ESPN šaltiniai praneša, kad "Barca" sutiks parduoti 26-erių brazilą, jei sulauks pasiūlymo, kuris sieks bent 90 mln. svarų sterlingų. Katalonijos klubas 2018 metų žiemą už atakuojantį saugą sumokėjo maždaug 105 mln. svarų sterlingų.

"Šiuo metu "Barcelona" neturi pasiūlymų dėl P. Coutinho, tačiau keli klubai išreiškė susidomėjimą. Kai kurie žmonės, susiję su įvairiais klubais, atidžiai seka situaciją", - ESPN sakė "Barcelona" klubui artimas šaltinis.

Taip pat skelbiama, kad tarp susidomėjomą parodžiusių klubų yra du "Premier" lygos gigantai - "Chelsea" bei "Manchester United".

Brazilas šį sezoną "Barcelona" gretose sužaidė 41 rungtynes bei pelnė 9 įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 3 8
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (10) Seniausi (10) Geriausi (10) Anoniminiai (6)

1 11 03-22 23:10
Iš oro gandai čia:d
2 5 03-23 00:06
mettaworld sako, kad ir koki zaidimas jis demonstruotu, ilgame laikotarpyje zvaigzdes nublesta ar nebepavelka savo buvusios formos ansktesniame klube, bet is kitos puses cia yra Leo Messi, dalyvaujantis 60goalu tiesiogiai siame sezone, next level mastymas.
Analitikas
5 7 03-22 21:00
Luk0dz:
Rekordinis pirkinys ir jau parduot .. Tai kam reikėjo ji vpš pirkt nesuprantu aš barsos valdžios.
Gal tu atsimerk ir pažiūrėk kokį jis lygį demonstruoja pastaruoju metu. Gavo tikrai daug progų pasireikšti, bet nepavyko ir jo pardavimas yra idealus sprendimas.
7 8 03-22 18:21
Per daug šansų jis gauna atstatyt formą bet nesugeba
3 2 03-22 21:26
Analitikas:
Gal tu atsimerk ir pažiūrėk kokį jis lygį demonstruoja pastaruoju metu. Gavo tikrai daug progų pasireikšti, bet nepavyko ir jo pardavimas yra idealus sprendimas.
Taip suprantu tave 100 procentu. Tai aš omenį turėjau kam ji reikėjo pirkt, tiek šaibu išleist. Nu aišku jei pavyks parduot nors 90mln bus atsiime