Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Barcelona" pateikė finalinį pasiūlymą už Neymarą


Sezono pradžioje su netikėtais iššūkiais susidūrusi "Barcelona" imasi desperatiškų veiksmų.

Ispanijos žiniasklaidoje netyla kalbos, kad "Barcelona" delegacija vėl išvyko susitikti su Paryžiaus "Saint-Germain" klubo atstovais. Pirmasis susitikimas nebuvo sėkmingas, tačiau katalonai jau paruošė antrąjį ir finalį pasiūlymą už Brazilijos futbolo žvaigždę Neymarą.

Pasak šaltinių tiek Barselonoje, tiek Madride, "Barcelona" pateikė pasiūlymą dėl nuomos sutarties, nes kitaip įpirkti brazilo jie šią vasarą jau negali.

"Barcai" artimas žurnalistas Alfredo Martinezas teigia, kad už vienerių metų nuomos sutartį "Barca" siūlo 40-50 mln. eurų bei tikisi, kad po sezono galės į žaidėją įgyti visas teises sumokėję dar 120 mln. eurų.

Jeigu derybos baigsis sėkmingai, "Barcelona" komandai gali pavykti susigrąžinti Neymarą pigiau nei už jį gavo 2017 metais – PSG tuomet sumokėjo 220 mln. eurų.

Kiti šaltiniai pabrėžia, kad į kovą įsitraukė ir Turino "Juventus" komanda, kuri derybose dėl brazilo įsigijimo turi didžiulį ginklą – Paulo Dybalą.

Straipsnio įvertinimas: 11 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (17)

Waj
Waj
0 31 08-20 10:27
Nemanau, kad PSG nores apturet 50-60 mln euru nuostoli nuo NEymaro. Nors atvykes brazilas jau turbut uzdirbo nemazai pinigu prancuzu klubui.
GedBuz
 GedBuz
7 23 08-20 10:35
Skuduras
1 16 08-20 10:32
Waj:
Nemanau, kad PSG nores apturet 50-60 mln euru nuostoli nuo NEymaro. Nors atvykes brazilas jau turbut uzdirbo nemazai pinigu prancuzu klubui.
Nenori, bet jei pati PSG ir fanai nenori savo komandoje jo, tai pakankamai su mažu nuostoliu išeitų, ypač žinant, kad po nuomos būtų likę tik 2 metai kontrakto.
Jesus Maria
1 12 08-20 17:55
Blem kaip fainiai butu dvi futbolo princeses pamatyti vienoje Juventus pilyje. Kiek dramos, kiek aistru.
5 13 08-20 10:47
Pats Dybala teigė, jog vienintelė vieta kuri tikrai jį gali suviliot - Paryžius. Tai manau, kad Dybalos žodis jau kaip ir yra aiškus. Kitas labai fainas aspektas yra, tai jog Neymaro alga ir bus keliama į Juventus, t.y. 38mln eurų... Klausimas tik vienas.. kaip Sugebės tenkint ir Ronaldo ir Neymaro algas. plius... yra De Ligt kurio alga į metus 15mln... labai dideli niuansai čia. Plius, kad Juventus būtų saugus įsigijus neymarą jie iki vasaros pabaigos turės parduot ir Higuainą ir Mandžukič, taip pat ir Rugani. Tad labai daug manau kainuotų Neymaro išlaikymas Juventusui.. bet we will see..