Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Barcelona" prezidentas pasisamdė skandalingą viešųjų ryšių agentūrą


2020-02-17 16:45:29 FC Barcelona

"Barcelona" klubą ir toliau purto skandalai. Visa Ispanijos žiniasklaida trimituoja, kad klubo prezidentas Josepas Bartomeu pasisamdė viešųjų ryšių agentūrą, jog ši padėtų atstatyti jo įvaizdį visuomenėje.

Jis pasirinko "I3 Ventures", kuriai priklauso per 100 skirtingų "Twitter" paskyrų.

Šios agentūros kuruojamos socialinės paskyros yra įsivėlusios į ne vieną skandalą, kai pašiepė tą patį Lionelį Messi ir jo žmoną.

Nuo vulgarių komentarų neišsisuko Gerardas Pique bei buvę komandos žaidėjai ir treneriai – Xavi, Pepas Guardiola ir Carlesas Puyolis.

Pašaipų iš minėtų paskyrų yra sulaukęs ir vis dar sulaukia buvęs "Barcelona" prezidentas Joanas Laporta bei galimas J. Bartomeu konkurentas artėjančiuose rinkimuose – Victoras Fontas.

Visi išvardyti asmenys vienaip ar kitaip nepalaiko J. Bartomeu ir nori, kad šio prezidentavimui ateitų pabaiga. J. Bartomeu, siekdamas, kad konkurentai turėtų kuo įmanoma mažiau šansų, galimai ir pasisamdė skandalingą viešųjų ryšių agentūrą.

Tiesa, pats klubas neigia bet kokia informaciją, siejančią minėtą agentūrą su J. Bartomeu.

Straipsnio įvertinimas: 2 2

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (2)

Kyli&NeyBest
3 15 02-17 18:31
Barcos Putinas xdd
Ampha
2 7 02-17 20:57
As b... taip ir zinojau Jau pries metus rasiau, kad kazkas cia su jais netaip ir ar nebus Barto koks Perezo koriesas Pasirodo akurat Firma kuriai sumokejo Barca yra pro Madrid. Speju dar po kazkiek metu pasodins kaip Roseli, kai viska issiaiskins.
5 8 02-17 18:37
Sitas tai turbut didziausias futbolo cancer siais laikais. Visiskai sužlugdė ueafalona ***s
4 6 02-17 18:42
Kyli&NeyBest:
Barcos Putinas xdd
Iš kur čia atsirado tokiu ***s, tipo "P$G" fanas Leisk atpėt plastikinu P$G fanu tapai 2017metais kai sheihai nusipirko divemara