Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Barcelona" talentas A. Fati atstovaus Ispanijai


2019-09-20 15:13:55 FC Barcelona Ispanija

"Barcelona" klube sezono pradžioje netikėtai suspindėjęs futbolo talentas Ansu Fati šį penktadienį tapo pilnateisiu Ispanijos piliečiu.

16-metis krašto puolėjas po pagrindinių žaidėjų traumų sulaukė šanso pasireikšti pirmoje komandoje ir juo pasinaudojo idealiai – jis jau spėjo debiutuoti Ispanijos pirmenybėse ir UEFA Čempionų lygoje.

A. Fati Ispanijoje jau spėjo įmušti du įvarčius ir įsirašyti savo pavardę į katalonų klubo istorijos puslapius.

Toks 16-mečio futbolininko karjeros startas nepraslydo pro akis Ispanijos futbolo federacijai, kuri ir pasiūlė Afrikoje gimusiam futbolininkui atstovauti jų šalies rinktinei.

A. Fati turės galimybę šių metų spalio mėnesį su Ispanijos U-17 rinktine vykti į pasaulio čempionatą Brazilijoje.

Jaunasis futbolininkas gimė Bisau Gvinėjoje, tačiau dar 2009 metais atvyko į Ispaniją, Seviliją. Jis taip pat galėjo pasirinkti atstovauti Portugalijos rinktinei, nes jo seneliai yra kilę iš šios šalies.

Straipsnio įvertinimas: 2 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (0)

Benderis
16 30 09-20 17:09
is esmes vis maziau ir maziau principingumo lieka su situo dalyku - na neidomu ziuret kai uz prancuzja, anglija ar ta pacia vokietija su ispanija losia kruva negru ir arabu ar tai turku.. tam yra klubinis sportas - prasau samdykit kad ir ufonautus bet nacionaline rinktine ir turi likti nacionaline.. taip jie praranda savo identiteta o paskui skundziasi kad tamsieji zmones ju salyse veisiasi kaip triusiai ir reikalauja savo teisiu, istatymu ir tt.. tuos procesus reikia valdyti ir suvaldyti o ne uzvirti internacionaline kose rinktinej ir tikes kad tai neatsilieps kazkokiu tai budu iprastame sociume - zmones ta mato, zmones pasigauna ta ideja - jei fati kviecia i rinktine tai kodel man nepasikvietus i ispanija pusbroliu ir puseseriu is mano gimtosios genties - jie juk suteike precedenta.. peace.. bet tai yra taip..
DoDo
 DoDo
3 6 09-20 17:41
Pasirinko geresnio gyvenimo sau ir savo vaikams busimiems tinkamesni pasa.
Myliu_Futbola
6 1 09-20 21:59
Pasa ispanijos jis taip ar taip butu gaves... Rinktine cia ne prie ko. O kas kalba apie lengvesni kelia, tai lengvesnis butu ten kur gime. Butu kapitonas ir visada lostu starte. Dabar pasirinko ispanija, nors neaisku ar paauges bus aplamai i ta rinktine kvieciamas.
Myliu_Futbola
10 2 09-20 16:14
Gerbtinas sprendimas zinant ispanijoje esancia atakuojanciu zaideju konkurencija