"Barcelona" tolsta: išvykoje po sunkios kovos nugalėta "Getafe"

Sekmadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos priešpaskutinės 18-ojo turo rungtynės.

Šalies sostinėje puikiai šį sezoną rungtyniaujanti Madrido "Getafe" namuose priėmė lyderę "Barceloną". Katalonai pasinaudojo visų savo artimiausių oponentų išbarstytais taškais ir šventė pergalę rezulatu 2:1.

20-ąją minutę Lionelis Messi parodė savo kovingumą ir prasiskynęs kelią pro kelis varžovus išvedė svečius į priekį.

39-ąją minutę katalonai įgijo dviejų įvarčių pranašumą, kai patogiai ore leidusį kamuolį į varžovų vartus nuostabiu smūgiu pasiuntė Luisas Suarezas.

Visgi "Getafe" rado būdą, kaip atsitiesti ir 43-ąją minutę sušvelnino atsilikimą, kas leido išlaikyti intrigą ir antrajame kėlinyje.

"Getafe" antroje rungtynių pusėje turėjo net kelias šimtaprocentines progas pasižymėti, tačiau katalonus lydėjo sėkmė bei kelis kartus gelbėjęs Ter Stegenas.

"Barcelona" po pergalės prieš antrąją vietą įgijo 5 taškų pranašumą. "Getafe" lieka septintoje vietoje.

"Getafe" 1 - 2 "Barcelona"
20' [0 - 1] L. Messi
39' [0 - 2] L. Suarez
43' [1 - 2] J. Mata