"Barcelona" triukšmingai žengė į Karaliaus taurės ketvirtfinalį, "Sevilla" žygis jau baigtas

Karaliaus taurėje ketvirtadienį sužaistos paskutinės dvejos aštuntfinalio rungtynės.

Triuškinančią pergalę šventė "Barcelona", kuri savo stadione 5:0 nugalėjo "Leganes" ir varžysis turnyro ketvirtfinalyje.

Katalonai jau po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2:0 – po įvartį pasiekė Antoine'as Griezmannas ir Clementas Lengletas.

Antrajame kėlinyje savo šou rengti pradėjo Lionelis Messi, kuris komandai pridėjo dar du įvarčius. Taip pat tiksliu smūgiu pasižymėjo Arthuras.

"Barcelona" savo varžovą ketvirtfinalyje sužinos penktadienį.

Kitoje aštuntfinalio dvikovoje užfiksuota nemaža staigmena – "Sevilla" buvo eliminuota antrajame divizione rungtyniaujančios komandos. "Mirandes" savo žiūrovų akivaizdoje 3:1 nugalėjo Juleno Lopetegui auklėtinius.

"Barcelona" 5 - 0 "Leganes"
4' [1 - 0] A. Griezmann
27' [2 - 0] C. Lenglet
59' [3 - 0] L. Messi
77' [4 - 0] Arthur
89' [5 - 0] L. Messi

"Mirandes" 3 - 1 "Sevilla"
7' [1 - 0] M. Aias
30' [2 - 0] M. Aias
85' [3 - 0] A. Rey
90' [3 - 1] Nolito
54' A. Pena ("Mirandes") nerealizavo 11 m. baudinio