Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

"Barcelona" triukšmingai žengė į Karaliaus taurės ketvirtfinalį, "Sevilla" žygis jau baigtas

Karaliaus taurėje ketvirtadienį sužaistos paskutinės dvejos aštuntfinalio rungtynės.

Triuškinančią pergalę šventė "Barcelona", kuri savo stadione 5:0 nugalėjo "Leganes" ir varžysis turnyro ketvirtfinalyje.

Katalonai jau po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2:0 – po įvartį pasiekė Antoine'as Griezmannas ir Clementas Lengletas.

Antrajame kėlinyje savo šou rengti pradėjo Lionelis Messi, kuris komandai pridėjo dar du įvarčius. Taip pat tiksliu smūgiu pasižymėjo Arthuras.

"Barcelona" savo varžovą ketvirtfinalyje sužinos penktadienį.

Kitoje aštuntfinalio dvikovoje užfiksuota nemaža staigmena – "Sevilla" buvo eliminuota antrajame divizione rungtyniaujančios komandos. "Mirandes" savo žiūrovų akivaizdoje 3:1 nugalėjo Juleno Lopetegui auklėtinius.

"Barcelona" 5 - 0 "Leganes"
4' [1 - 0] A. Griezmann
27' [2 - 0] C. Lenglet
59' [3 - 0] L. Messi
77' [4 - 0] Arthur
89' [5 - 0] L. Messi

"Mirandes" 3 - 1 "Sevilla"
7' [1 - 0] M. Aias
30' [2 - 0] M. Aias
85' [3 - 0] A. Rey
90' [3 - 1] Nolito
54' A. Pena ("Mirandes") nerealizavo 11 m. baudinio

Straipsnio įvertinimas: 6 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (58)

matas12345
7 24 01-30 21:56
Namuose barcelona kazkaip kitaip zaidzia isvykoj labai pasimete ir pavarge atrodo
2 5 01-31 08:17
Rezultatas gražus, bet žaidimas dar neatrodo gerai sustyguotas. Jeigu tai būtų ne Leganes, kažin ar 0 įvarčių būtų prasileidusi Barca. Daug buvo broko gynyboje, puolimas irgi kiek vangokas, labai lėtas žaidimas, net turint progų išeiti į greitą kontrataką, visuomet sustojama ir pradedama pozicinė ataka- aišku, gal ir buvo toks tikslas, pasitreniruoti derinukus prieš silpną varžovą, esant teigiamam rezultatui. Na, bet tikėkimės tik savaičių klausimas, kad su Setienu susižais komanda ir galės drąsiai kovoti dėl visų titulų.
4tech
4 3 01-31 11:58
barcelona 1989:
Tu vapse duchamoras uzdusk viena karta pyzdinkk savo utėlių žaidimo žiūrėt kaip čia ateini komentuot tai pastoviai vimdo tavo komentarus paskaičius! Ir vapse velnias sunesiociau jai sutikčiau velnias tu kurvaaa
rimtai??? tai davai vaikeli tu ne šnekėk, o susitinkam pasinešiosim vaikeli.
4tech
 4tech
12 11 01-31 09:52
Wow koks Messi "didvyris" išgelbėjo Barca nuo pralaimėjimo prieš kažkokia Leganes! Valio! O kas ten tokie žaidžia toje komandoje? Žinote bent vieną iš jų nepasigoogline?
Analitikas
26 25 01-31 02:12
Komentaruose dviejų išsigimėlių visuomenės atmatų peštynės. 2 žmonės 40 komentarų, labai smagu. Ypač juokinga kai abu futbolo supratime yra visiški 0, bet pila savo niekam neįdomias sapaliones 24/7 iš tų savo skirtingų slapyvardžių. O einant prie reikalo tai visiem inteligentams viskas aišku ir taip: Messi yra nenuginčyjamai geriausias visų laikų futbolininkas. O Setien kolkas darbuojasi itin gerai belieka tik sulaukti Dembele ir per tas 15-20 dienų nušlifuoti žaidimą UCL'ui.