Baskų derbyje - keturi įvarčiai ir "Real Sociedad" pergalė

Penktadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos pirmosios 8-ojo turo rungtynės.

"San Mames" stadione įvyko neeilinė dvikova - akis į akį susitiko dvi Baskijos regiono komandos. Rezultatyvioje dvikovoje triumfavo varžovų aikštėje žaidusi San Sebastiano "Real Sociedad" ekipa - 3:1.

30-ąją minutę Mikelis Oyarzabalis realizavo 11 metrų baudinį ir išvedė "La Real" į priekį. Visgi Bilbao "Athletic" greitai atsitiesė - jau 32-ąją minutę išlyginamąjį įvartį į svečių vartus pasiuntė Ikeras Muniainas.

Antrajame kėlinyje savo pranašumą "Real Sociedad" ekipai visgi pavyko įrodyti - 47-ąją minutę vėl svečius į priekį išvedė Luca Sangalli, o 74-ąją minutę dar vienu 11 metrų baudiniu galutinį tašką padėjo M. Oyarzabalis.

"Real Sociedad" po pergalės pakilo į aštuntąją poziciją. "Athletic", šį sezoną jau atėmęs taškus iš Madrido "Real" ir "Barcos", rikiuojasi viso labo 16-oje pozicijoje.

"Athletic Bilbao" 1 - 3 "Real Sociedad"
30' [0 - 1] M. Oyarzabal (11 m. baudinys)
32' [1 - 1] I. Muniain
47' [1 - 2] L. Sangalli
74' [1 - 3] M. Oyarzabal (11 m. baudinys)