Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Baskų klubai eliminavo "Real" ir "Barcą" iš Karaliaus taurės turnyro

Ketvirtadienį Karaliaus taurės ketvirtfinalyje užfiksuotos dvi didelės sensacijos – pasirodymus baigė du pagrindiniai pretendentai į titulą.

Dėl patekimo į pusfinalį kovojusi Madrido "Real" komanda septynių įvarčių trileryje nusileido San Sebastiano "Real Sociedad" ekipai. "Baltieji" net dukart turėjo trijų įvarčių deficitą, tačiau grįžo į rungtynes ir galėjo net išlyginti rezultatą.

Svečiai iš San Sebastiano nuo pat pradžių rodė ragus ir 22-ąją minutę įgijo pranašumą, kai savo klubą nubaudė nuomos pagrindais "Real Sociedad" ekipoje rungtyniaujantis Martinas Odegaardas.

Antrasis kėlinys šeimininkams prasidėjo tiesiog katastrofiškai – Alexanderis Isakas per dvi minutes pasiekė du įvarčius ir svečiai įgijo triuškinančią persvarą.

59-ąją minutę Marcelo pavyko sušvelninti atsilikimą ir grąžinti šiokią tokią viltį, tačiau "Real Sociedad" po dešimties minučių atsakė dar vienu įvarčiu.

Atrodė, kad Madrido ekipa nebeturi jokių šansų, tačiau savų sirgalių palaikymas padėjo užsivesti ir tęsti kovą. 81-ąją minutę atsilikimą sumažino Rodrygo, o 93-ąją minutę smūgiu galva realius šansus pakovoti dėl lygiųjų grąžino Nacho.

"Real" ekipai dar buvo likusios kelios minutės išsigelbėti, tačiau svečiai atlaikė spaudimą ir, surengę įspūdingą pasirodymą, užsitikrino vietą pusfinalyje.

Kitose rungtynėse taip pat prieš baskų klubą krito "Barcelona". Inaki Williamso įvartis 93-ąją minutę padovanojo Bilbao "Athletic" ekipai pergalę.

"Barcelona" daugiau mažiau dominavo visą rungtynių laiką, tačiau šeimininkų gretose be priekaištų dirbo tiek gynėjai, tiek vartininkas.

Pergalingą įvartį I. Williamsas įmušė iki pridėto laiko pabaigos likus vos kelioms akimirkoms.

Karaliaus taurės pusfinalyje nebus nė vieno šalies grando – į jį be "Real Sociedad" ir "Athletic" taip pat žengė "Granada" bei "Mirandes".

"Real Madrid" 3 - 4 "Real Sociedad"
22' [0 - 1] M. Odegaard
54' [0 - 2] A. Isak
56' [0 - 3] A. Isak
59' [1 - 3] Marcelo
69' [1 - 4] M. Merino
81' [2 - 4] Rodrygo
90+3' [3 - 4] Nacho
90+5' A. Gorosabel ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės

"Athletic Bilbao" 1 - 0 "Barcelona"
90+3' [1 - 0] I. Williams

Straipsnio įvertinimas: 14 5
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (27) Seniausi (27) Geriausi (27) Anoniminiai (34)

GedBuz
 GedBuz
1 34 02-07 08:12
Dvigubas džiaugsmas. Visi laimingi Neutralūs fanai džiaugiasi, o šių komandų fanai džiaugiasi, kad ne tik jie pralošė. Realo fanams paguoda, kad Barca krito, o jų fanams atvirkščiai
Marčius33
8 22 02-07 00:02
Xddddd prisikalbėjot, lengvas barsos titulas
TomasHalaMadrid
1 6 02-07 08:37
Vaidoshius:
Neblogas judesys :D Tas vieno mačo formatas tikrai įnešė smagumo, bet iš kitos pusės baisu, kad šis prestižinis turnyras netaptų kaip malkinės niekam neįdomūs kanalizacijos dangčiai. Kas dėl UEFAdrid šiukšlių tai Zidanas bandė parotuoti, bet chuinia gavos, nes Sociedadas šį sezoną labai gražiai juda, gal norėtųsi ir Europoje juos matyti, bet vargu ar išlaikys savo top žaidėjus. Bet negana rotacijos Zidanas kaip strategas nelabai supranta ką veikia. Realiai savo jėgom neiškovojo nei vieno titulo su Madref atmatom, fatališkai kraupūs Kassai/Cakir skandalai išgelbėjo nuo katastrofos. Aišku tuo metu komandos vėžys Tapinaldo rąstas skandino komandą su savo arogancija ir intrigom, tai dar yra pasiteisinimas. Aišku dabar Zidanas nebe toks žalias kaip buvo 16-18, bet realiai visas jo variklis yra autoritetas tarp žaidėjų, ko top komandose dažniausiai ir reikia, bet reikia dar mokėti ir šiek tiek strateguoti, kad nebūtų Chameso CM ir išbalansuota komanda. Be Penaldo lavono komanda dabar kaip vienas kumštis ir demonstruoja stabilų žaidimą, kai lošia pagrindas, vien tas daug duoda, kad būtų pakankamai neblogi rezultatai. Kas dėl FC Messi daug tikėtis nebuvo daug vilčių, komanda krečiama skandalų tarp žaidėjų ir valdžios, dabar ir Slba su Shakira užmetė iš viršaus tampomai lėlei Abidaliui skreplį ant snukio, smarkiai Abidalis čia save sudegino, kad tik išsaugotų savo vietą, po €500 limonų išmestų veltui naujų žaidėjų pirkimui ir visiško f.lopinimo jo darbas jailu kabo ant Marytės pizės plauko :D O šiaip manau Setieno laukia kosTminis darbas, kad išgydytų komandą nuo ValMierdos dau.no įvaryto rungtynių išvykoje vėžio, visiškai kita komanda negu namuose, Jekyllas ir Hyde\'as :D Išvykose tik vienas Messi gyvas, gaila net žiūrėti kaip žmogus jau sulaukęs garbaus atletui amžiaus turi arti kaip arklys dar kamuojamas smulkių traumų nuo per didelios krūvio kas tris dienas vienam tempti komandą ant savo gležnų pečių ir nuolatos bandyti apeiti 4-5 žaidėjus, kad komandos puolime išvis kažkas vyktų, nes vienintelis pagalbinis dabar liko tik niolikinis akademijos pacukas ir nei vieno žaidėjo realaus nuo suolo :D Kanibalezas ir tas ČL 5 metai nesugeba įridenti golo išvykoje, tai ką kalbėt. Rodė Messi magiją, bet vienam nepavyko patiesti visos Bilbao komandos. Kadangi komandos trims likusiems sveikiems puolėjams mirtinai reikia rotacijos, tai iš nevilties jau ir Sergėjaus Roberto impotentas RW metamas lošti :D Vaizdelis graudus, galima tik užjausti Messį ko pasekoje jau pasaulis matuoja jam $hitty marškinėlius :D :D Būtų gaila, jeigu dėl tokių dau.nų kaip Farcos valdžia Messi turėtų pamiršti ištikimybę ir išeiti lošti į kitą komandą negu Newell\'as, bet čia šitaip save luošint su tokiais pridurkais irgi ne išeitis :D ter Štegenas vakar kokių 5 neįsimušė sau, Rachitičius išvis neaišku ką vis dar veikia komandoje be to, kad amžinai stabdo ir gadina atakas bei užima perspektyvaus akademijos jaunuolio vietą. Kraupu ir tiek :D
Kad tu esi ERETIKAS, ta jau visi zino... Gal kada nors paklode is realaus pasaulio parasysi ar pastoviai paralelinio pasaulio istorijas skleisi klausyk po vaidoshiaus pseudonimu rasantis atsilupeli gal rasyk pasaku knyga krv jauciu tavo butu geresne, nei A.Lindgren
Napalys
9 10 02-06 23:10
Pirmos 65 minutės man priminė pernykštį Reala. Po šių rungtynių galutinai paaiškėjo, kad negali lošti Ramosas kartu su Marcelo. Ramosas po truputi sensta ir nebeuz*** skylių kurias palieka Marcelo. Ką gi, čia kritom. Bet vis dar kovojam kituose dviejuose čempionatuose, halla madrid