"Bayer" išvykoje sutriuškino "Leipzig" (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse pirmadienį sužaistos paskutinės 29-ojo turo rungtynės.

"Leipzig" namuose priėmė Lėverkuzeno "Bayer". Šeimininkai pirmieji įsiveržė į priekį, tačiau tada netikėtai gavo keturis įvarčius grąžos ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 1-4.

Į priekį "Leipzig" įsiveržė 17-ąją minutę ir pranašumą išlaiko iki pat pirmojo kėlinio baigos. Lygybę šiose rungtynėse atstatė Kai Havertzas.

Į antrąjį kėlinį "Bayer" žengė dar labiau nusiteikęs kovoti - Juliano Brandto Panagiotis Retsoso ir Kevino Vollando įvarčiai nulėmė užtikrintą pergalę.

"Bayer" po pergalės vėl grįžo į ketvirtąją poziciją. "Leipzig" po pralaimėjimo krenta į šeštąją vietą.

"Leipzig" 1 - 4 "Bayer"

17' [1 - 0] M. Sabitzer
45' [1 - 1] K. Havertz
51' [1 - 2] J. Brandt
56' [1 - 3] P. Retsos
69' [1 - 4] K. Volland

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/11059309" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>