"Bayern" klubas sutriuškintas Brėmene © Eurofootball.lt
Šeštadienį prasidėjo 29-as Vokietijos nacionalinio čempionato turas. Netikėtai baigėsi centrinis turo mačas Brėmene, kur vietos "Werder" 3-0 sutriuškino lygos čempionų titulą ginančius "Bayern" futbolininkus.

Mače tarp "Werder" ir "Bayern" klubų pirmieji į priekį išsiveržti galėjo šeimininkai, tačiau vienas prieš vartininką atsidūrės "Werder" puolėjas N.Valdezas nesugebėjo nuginkluoti O.Kahno. Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį krito pirmasis įvartis po to, kai "Werder" atakos metu nesėkmingai sužaidęs B.Schweinsteigeris nukreipė kamuolį į savus vartus, nepalikdamas jokių vilčių O.Kahnui. Praleistas įvartis nesugniuždė svečių – "Bayern" perėmė iniciatyvą, sukūrė nemažai progų, tačiau nesugėbėjo jų paversti įvarčiais. Tai kur kas geriau sekėsi daryti Brėmeno futbolininkams, kurie varžybų pabaigoje per keturias minutes įmušė du įvarčius ir taip nepaliko jokių vilčių "Bayern".

Tai buvo didžiausias "Bayern" pralaimėjimas lygoje vadovaujant F.Magathui, po kurio "Werder" pakilo į antrąją poziciją ir priartėjo prie "Bavarų" iki septynių taškų. Vis dėlto "Bayern" klubui turbūt didesnę grėsmę kelia "Hamburger" ekipa – jei sekmadienį uostamiesčio futbolininkai namuose sugebės įveikti "Gladbach", lygoje pirmaujančios Miuncheno ekipos persvara gali ištirpti jau iki keturių taškų. Beje, verta paminėti, jog "Gladbach" yra viena prasčiausiai svečiuose rungtyniaujančių ekipų.

Puikius rezultatus ir toliau demonstruoja "Hertha" ekipa, šiame ture 2-0 svečiuose nugalėjusi "Kaiserslautern" vienuolikę ir iškovojusi ketvirtą pergalė per pastaruosius penkis susitikimus. Pirmąjį mačo įvartį sostinės klubas pelnė 14-ąją minutę, kai po perdavimo į baudos aikštelę tiksliu smūgiu į apatinį vartų kamputį pasižymėjo "Hertha" puolėjas M.Panteličius. Pagal nuomos sutartį "Hertha" klube žaidžiančiam serbui tai buvo jau dešimtasis įvartis šiame sezone. Ilgai laukti neteko ir antrojo įvarčio – jau po dešimties minučių smūgiu iš devynių metrų rezultatą padvigubino Gilberto.

Ši pergalė neleido Berlyno futbolininkams įsitvirtinti penktoje vietoje, kadangi jų artimiausi konkurentai taip pat iškovojo pergales – "Bayer" svečiuose 2-1 sugebėjo palaužti "Borussia", tuo tarpu "Stuttgart" minimaliu rezultatu išplėšė pergalę prieš "Nurnberg".

Artėjant sezono finišui gyvybės ženklus pradėjo rodyti "Koln" ekipa, kuri šiame ture 3-0 namuose įveikė "Wolfsburg" ekipą bei iškovojo ketvirtąjį tašką per paskutinius du mačus. Verta paminėti, jog visus tris įvarčius šeimininkai pelnė per keturias minutes pačioje mačo pabaigoje. Laimėjimas leido "Koln" bent jau laikinai pakilti iš paskutiniosios pozicijos, tačiau vilčių kitame sezone žaisti Bundesligoje nedaug – likus šešiems turams nuo penkioliktosios vietos, garantuojančios teisę žaisti aukščiausioje lygoje, "Koln" klubą skiria šeši taškai.

Šeštadienio rezultatai

"%c00100" 1 – 2 "%c00008"
22` [0 – 1] Dimitar Berbatov
27` [1 – 1] Markus Brzenska
50` [1 – 2] Paul Freier

"%c00016" 3 – 0 "%c00001"
33` [1 – 0] Bastian Schweinsteiger (į savo vartus)
80` [2 – 0] Daniel Jensen
83` [3 – 0] Tim Borowski

"%c00209" 0 – 0 "%c00088"

"%c00027" 1 – 0 "%c00208"
80` [1 – 0] Jon Dahl Tomasson

62` Glauber ("Nurnberg") pašalintas iš aikštės

"%c00014" 0 – 2 "%c00105"
14` [0 – 1] Marko Pantelic
26` [0 – 2] Gilberto

"%c00210" 1 – 0 "%c00257"
68` [1 – 0] Heiko Westermann

90` Benjamin Köhler ("Eintracht") pašalintas iš aikštės.

"%c00256" 3 – 0 "%c00011"
77` [1 – 0] Matthias Scherz
78` [2 – 0] Patrick Helmes
81` [3 – 0] Hans Sarpei (į savo vartus)