"Bayern" pakilo į antrąją vietą © Eurofootball.lt
Vokietijos pirmojoje Bundesligoje šeštadienį vyko dvejos rungtynės. Pasinaudojęs "Schalke" ir "Stuttgart" klubų pralaimėjimais į antrą vietą pakilo Miuncheno "Bayern", o absoliutus autsaideris "Hansa" namuose buvo sutriuškintas.

"%c00010" 1 - 3 "%c00001"
67' [1 - 0] Vratislav Lokvenc
77' [1 - 1] Jose Guerrero Gonzales
80' [1 - 2] Jose Guerrero Gonzales
83' [1 - 3] Soren Colding (į savo vartus)

Visą valandą "Bayern" nesugebėjo palaužti varžovų pasipriešinimo, ir 67 minutę V.Lokvencas netgi išvedė šeimininkus į priekį. Tai atrodo atbudino svečius ir už dešimties minučių peruvietis J.G.Gonzalesas rezultatą išlygino, o netrukus jį ir persverė. Galutinį tašką mače padėjo dano S.Coldingo įvartis į savus vartus.

"%c00101" 0 - 6 "%c00024"
20' [0 - 1] Collin Benjamin
35' [0 - 2] David Jarolim
42' [0 - 3] Naohiro Takahara
47' [0 - 4] Almami Moreira
63' [0 - 5] David Jarolim
82' [0 - 6] Bernardo Romeo

Šį sezoną namuose nė taško neiškovojęs Rostocko "Hansa" patyrė pažeminimą susitikime su "Hamburger". Jau po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo trijų įvarčių persvara ir antrajame padvigubino skirtumą iki šešių. Po šio susitikimo atsistatydino komandos treneris Juri Schlunzas.