"Bayern" patyrė pralaimėjimą, BVB ir "RB Leipzig" taip pat barstė taškus

Šeštadienį Vokietijoje tęsiasi septintojo "Bundesliga" pirmenybių turo kovos.

Netikėtą pralaimėjimą namuose patyrė čempionės titulą ginanti Miuncheno "Bayern" ekipa, kuri rezultatu 1:2 nusileido "Hoffenheim" futbolininkams.

Svečiai į priekį išsiveržė 54-ąją susitikimo minutę po Sargiso Adamyano įvarčio, tačiau 73-ąją baudos aikštelėje be priežiūros paliktas Robertas Lewandowskis rezultatą išlygino.

"Hoffenheim" ekipai pergalę 79-ąją minutę padovanojo antrąjį savo bei komandos įvartį pelnęs S. Adamyanas.

Taškus šiame ture prarado ir Dortmundo "Borussia", kuri išvykoje lygiosiomis 2:2 sužaidė su puikiai šiame sezone atrodančia "Freiburg" ekipa.

BVB į priekį išsiveržė 20-ąją minutę, kuomet po kampinio puikiu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo Axelis Witselis.

"Freiburg" rezultatą išlyginti sugebėjo 55-ąją minutę po puikaus Gian-Luca Waldschmidto įvarčio iš už baudos aikštelės ribų.

Puikiai varžovą dešiniajame krašte suklaidinęs Achrafas Hakimi 67-ąją minutę sugrąžino svečiams pranašumą, tačiau 90-ąją BVB gynėjas Manuelis Akanji nukreipė kamuolį į savo vartus ir padovanojo tašką "Freiburg" ekipai.

Kitose rungtynėse "Bayer" ekipa namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su "RB Leipzig" futbolininkais.

Abu įvarčiai krito mačo pabaigoje, o pirmieji į priekį išsiveržė "Bayer" futbolininkai po 66-ąją minutę pelnyto Kevino Vollando įvarčio.

Rezultatą 78-ąją minutę išlygino Christopheris Nkunku.

Šiuo metu "Bundesliga" turnyrinės lentelės viršūnėje net penkios komandos - "Bayern", BVB, "RB Leipzig", "Schalke" bei "Freiburg" - turi po 14 taškų.

"Schalke" 1:1 "Koln"

"Paderborn" 1:2 "Mainz"