Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Bayern" po C. Ancelotti išvykimo gali prarasti J. Rodriguezą


Miuncheno „Bayern“ atleido vilčių nepateisinusį Carlo Ancelotti. Daugelis bavarų buvo laimingi dėl tokio sprendimo, tačiau kai kuriems tai nepatiko.

Jamesas Rodriguezas į Miuncheną atvyko po to, kai Madrido „Real“ ekipa saugą paskolino dvejiems metams. Didelė atvykimo priežastis ir buvo buvęs kolumbiečio treneris Madride C. Ancelotti.

Nelikus trenerio, J. Rodriguezas pareiškė, kad norėtų sugrįžti į Ispanijos sostinę ir nori sutrumpinti nuomos terminą, teigia ispanų spauda.

Kol kas išlieka neaišku, ką į tai atsakys „Bayern“.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (5)

Vaidoshius
8 5 10-10 18:35
Kokiu dar darbu Isco įrodė? Jis jau nuo Malagos laikų nerealus, lygiai kaip ir Chamesas Tapinaldo inkaro sąskaita negailestingai brūžino suolą ir tik pastaruosius metus nerealiai pasisekė, kad G. Bale pradėjo dažmai traumuotis. Kitu atveju būtų ir supuvę draugiškai ant Madref šiukšlių suolo galo Gaila, kai tokie talentai pūva, aišku ir patys ne proto bokštai, ypač Isco, kur tik už 40 limonų perėjo į komandą, kurioje žaidimo laikas proporcingas tavo transfrero kainai nepaisant to koks Penaldo inkaras būtum
8 4 10-10 14:17
Gryba pjauna J.Rodriguezas uz Bayerna. Kad jis butu geras jam reikia erdves, nes nors ir jo smugio,perdavimo technika world class, jis nera greitas, jo driblingas neispudingas, todel pats kurti zaidimo jis negali. Tuo tarpu Bayernui kaip tik reikia kuriancio zaidejo, kuris gali apeiti viena ar kita zaideja. Siaip yra dar Robbery, bet ju jau amzius pensijinis, todel daugiausiai tenka statiskai bezdeti puolime su 0 kurybos, non stop keliant crosus Lewa/Mulleriui ir kartais pasijungusiam Vidaliui.