"Bayern" su R. Lewandowskiu priešakyje sudaužė "Hamburger" (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos penkerios 26-ojo turo rungtynės.

Žingsnis po žingsnio link titulo artėjantis Miuncheno "Bayern" namuose neturėjo vargo su "Hamburger" - varžovus sutriuškino rezultatu 6-0.

Į pergalę nugalėtojus vedę ekipos senbūviai - du įvarčius pridėjo Franckas Ribery ir vieną tikslų smūgį atlikęs Arjenas Robbenas.

Didžiausią darbą atliko Robertas Lewandowskis - lenkas pasižymėjo "hat-tricku", tiesa, galėjo pasiekti ir "pokerį", tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Bayern" ekipos sąskaitoje - 66 taškai. Nuo antroje vietoje esančios "Schalke" bavarus skiria net 20 taškų pranašumas.

Kitose rungtynėse "Hoffenheim" namuose sutriuškino "Wolfsburg", "Augsburg" palaužė "Hannover", o "Hertha" ir "Freiburg" pasidalino po tašką.

Paskutinėje vakaro akistatoje Lėverkuzeno "Bayern" gana užtikrintai rezultatu 2-0 įveikė Mionchengladbacho "Borussia".

"Bayern" 6 - 0 "Hamburger"
8' [1 - 0] R. Ribery
12' [2 - 0] R. Lewandowski
19' [3 - 0] R. Lewandowski
55' [4 - 0] A. Robben
81' [5 - 0] F. Ribery
90' [6 - 0] R. Lewandowski
86' R. Lewandowski ("Bayern") nerealizavo 11 m. baudinio

"Hannover" 1 - 3 "Augsburg"
26' [0 - 1] M. Gregoritsch
37' [1 - 1] S. Sane
45' [1 - 2] G. Kacar
83' [1 - 3] M. Gregoritsch

"Hertha" 0 - 0 "Freiburg"

"Honffenheim" 3 - 0 "Wolfsburg"
18' [1 - 0] N. Schulz
77' [2 - 0] S. Gnabry
80' [3 - 0] J. Guilavogui (į savus vartus)

"Bayer" 2 - 0 "Gladbach"
39' [1 - 0] L. Alario
90+3' [2 - 0] J. Brandt