"Bayern" titulą ginti pradėjo pergale © Eurofootball.lt
Penktadienį rungtynėmis tarp čempionų Miuncheno "Bayern" ir Moenchengladbacho "Borussia" prasidėjo 2005-2006 metų Vokietijos čempionatas. Šiemet jis pradėtas kiek anksčiau nei įprastai dėl kitą vasarą Vokietijoje vyksiančio 2006 metų Pasaulio čempionato.

Naujajame Miuncheno "Allianz Arena" stadione vykusiose rungtynėse 66 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje pergalę rezultatu 3-0 šventė čempionų titulą ginantys "Bayern", kurie visą antrą kėlinį žaidė dešimtyje - 43 minutę iš aikštės už antrą geltoną kortelę pašalintas buvo ekipos naujokas, buvęs "Werder" gynėjas Valerienas Ismaelis. Nors pirmoji kortelė buvo tikrai pelnyta, antrąją prancūzas gavo už švelnią pražangą prieš Olivierį Neuville'į.

Rungtynėse, ekspertų teigimu, žibėjo anglas Owenas Hargreavesas ir paragvajietis Roque Santa Cruzas, kurio smūgiuotas kamuolys kartą atsitrenkė į virpstą.

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova ir 28-ą minutę po R.Santa Cruzo perdavimo pirmąjį šio sezono "Bundesligos" įvartį įmušė O.Hargreavesas.

Likusius du įvarčius pačioje rungtynių pabaigoje - 86 ir 89 minutėmis - įmušė olandas Roy'us Makaay'us. Beje, aikštėje visą antrą kėlinį žaidė naujasis "Bayern" saugas, 26-erių iranietis Ali Karimi.

Po pirmųjų oficialių rungtynių "Allianz Arena" stadione, kuriame, priešingai nei senajame "Olympiastadion", nėra lengvosios atletikos bėgimo takų, "Bayern" veteranas vartininkas Olivieris Kahnas kalbėjo: "Tai kažkas naujo. Atmosfera visiškai kitokia. Dabar nebėra jokios prasmės šaukti komandos draugams, nes jie vistiek negirdės."

Penktadienio rungtynių rezultatai

Miuncheno "%c00001" 3 - 0 "%c00103"
28' [1 - 0] Owen Hargreaves
86' [2 - 0] Roy Makaay
89' [3 - 0] Roy Makaay