Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Bayern" žaidėjai lieja apmaudą: neįveikėme silpno "Real" klubo


Miuncheno "Bayern" ekipa sukūrė daugiau galimybių pasižymėti ir ilgiau kontroliavo kamuolį pirmajame Čempionų lygos pusfinalio mače prieš Madrido "Real" ekipą, tačiau pergalę 2:1 šventė svečiai iš Ispanijos.

Po susitikimo Vokietijos klubo futbolininkai liejo apmaudą.

"Niekas nebūtų nustebęs, jei būtume laimėję šį mačą rezultatu 5:2.

Dar niekada nebuvau matęs tokio silpno "Real" klubo, kaip šiandienos susitikime "Allianz" arenoje", - kalbėjo gynėjas Niklasas Sule.

Jam antrino Joshua Kimmichas:

"Manau, susitikimas turėjo baigtis švieslentėje degant skaičiams 7:2. Tikriausiai matėte rungtynes - pirmajame kėlinyje sukūrėme dar 2-3 progas ir po pertraukos Franckas Ribery galėjo pasižymėti dar kelis kartus.

Iš viso turėjome 6-7 geras galimybes pelnyti įvarčius."

Jamesas Rodriguezas teigė:

"Mes turėjome penkias puikias galimybes, tuo tarpu varžovai - vos dvi. Po rungtynių esame labai susierzinę."

Straipsnio įvertinimas: 10 3

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
gud
3 57 04-26 10:48
Kimmichas vienintelis iš Bayerno žodžio teisę turi. Ne tik, kad visuose galuose naudingas buvo, bet ir įvartį pelnė. Lewa ir Ribbery vakar atliko klasikinius Benzema manevrus - nepataikyti į tuščius vartus, nepataikyti 1on1 ir t.t. Jeigu skaičiuosim iššvaistytas progas tai Realas su Benzema prieky "būtų primušę daugiausiai golų". Taip nėra ir nebuvo ir nebus. Laimi tas kas muša įvarčius. Labai liūdna dėl visų traumų, svarbiausia, kad tai nebuvo tos varžybos kur vyksta muštynės ir labai grubus futbolas. Buvo kietas futbolas, bet tiesiog nesėkmingai prisirinko visi traumų. Neatsimenu tokių varžybų, kur iš 6 keitimų 4-5 pakeisti dėl traumų. Ir kitas dalykas silpnas Real, nes nedraskė puolimas vartų tinklo? Zidanas labai teisingą autobusą pasistatė vakar viduryje. Perkrovė centrą saugais, paleisdamas juos tai aukštyn tai žemyn. Atrišo rankas Marcelo, bet tuo pačiu bandė stabdyt Kimmicha, pridengdamas dar 1-2 žaidėjais tą kraštą, Ronaldo sutraukinėjo po 2-3 besiginančius žaidėjus (akivaizdžiai Juppas liepė uždaryt jį). Bayernas turėjo iš esmės vieną pranašumą - labai aukštą ir gerą presingą, dėl ko Realas sunkiai galėjo įžaisti kamuolį nuo vartų. Tą reikėjo Zidanui išspręst, neduoti kamuolio Bayernui ir atsidaryt erdves. Šiaip nebuvo gražus grajus, bet iš techninės taktinės pusės - nebloga šachmatų partija. Esmė, kad tikrai niekas nebaigta ir šansai lieka 50/50.
Ha
12 53 04-26 11:11
Nu iš kur čia pas jų tas toks pasitikėjimas savimi? Apie kokį 7-2 jie čia kalba, kai realiai Kimmicho golas buvo vienintelė šimta procentinė proga, o kitos - pusprogės arba įkandamos vartininkui. Vienintelis puikus šansas buvo Lewai, tačiau Navasas labai laiku išbėgo ir lenkui jokios erdvės nepaliko. Taip, Real šiandien atakos prasme žaidė šūdinai, tačiau dabar čia lieti šūdus, kad realas yra silpnas ir kaip mes čia nenugalėjom kažkokių čempionų yra paprasčiausios jaunų žaidėjų emocijos ir perdegimas. Neturi Realas kiekvieną kartą žaisti ir kurti po 10 progų, kažkada reikia ir stabilumo aikštės vidury bei gynyboj. Ko jie tikėjosi? Kad Vazquezas ir Isco bus atakoj tiek pat agresyvūs kiek tarkim būtų buvę Karimas su Beilu? Isco buvo tam, kad sugebėtų nuraminti komandą, įnešti kontrolės, o kai tuo momentu Vazquezas - dirbti gynyboje su Daniu ir tik geram momentui esant išbėgti į priekį. Bayernas mačą pradėjo su vienu vidurio saugu, kai tuo metu Bayernas į ataką metė penkis atakuojančius žaidėjus. Tai apie ką dar galima kalbėti? Kad gana gynybinė Real sudėtis dominuos prieky prieš visiškai va bank einantį Bayern? Tegul atvėsta vyrukai, nes taktinę kovą laimėjo Realas. Realas nėra kažkokia Roma, kuri aklai gintųsi ir nežinotų, ką daryt išbėgant į ataką. Sudėtis jau eilę metų nesikeičia, visi jaučiu situaciją, žino, kada išbėgti ir kada likti. Be to, Bayernas šį sezoną gavo pirmą kartą į skudurus namie. Taip, Bayernas buvo šviežesni ir kūrybiškesni, tačiau žaidė namie, buvo tragiški atakos užbaigime, todėl tas savo arogantiškas pasakas gali pasilikti su savimi. Reikia tikėtis, kad Realas neprisdarys tokių šūdų, kaip su Juve.
Žemaitis
1 20 04-26 15:08
Taip taip, Realas buvo toks silpnas, kad Bayernas ne tik kad neįveikė, bet dar ir pralošė
Denis
14 31 04-26 10:23
7:2, 5:2, koks skirtumas, nes rezultatas 1:2, ir realas buvo stipresnis jei sugebejo laimet. Lai maziau kokso vartoja ir pradeda ble zaist.
Zd
1 12 04-26 12:55
niekas nepamini, kad real nutrauke juppo 13 is eiles nepralaimetu cempionu lygos rungtyniu su bayernu