Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Benitezas patenkintas ekipa


2004-05-03 21:40:00
Ispanijos čempionato lyderės "%c00004" treneris Rafaelis Benitezas visaip aukštino savo vadovaujamą ekipą po vakar iškovotos 2-0 pergalės prieš Sevilijos "%c00097". Ši pergalė buvo didelis žingsnis čempionų titulo link, kadangi dabar, iki čempionato pabaigos likus tik trims turams, "Valencia" nuo antroje vietoje žengiančio "Real" yra atsiplėšusi jau 4-iais taškais.

Benitezas visiškai sutiko, jog vakarykštė pergalė buvo didelis žingsnis kovoje dėl čempionų titulo ir pridūrė, kad būtent tokiais žingsniais "Valencia" laimės čempionatą.

"Rungtynės pradžioje buvo labai greitos, - kalbėjo Benitezas. - Tačiau vėliau mes, žingsnis po žingsnio, pradėjome kontroliuoti žaidimą ir kurti progas įmušti įvartį".

"Mūsų gynyba ir puolimas buvo puikiai subalansuoti, - pagyrimų negailėjo ekipos treneris. - Šie trys taškai mums yra labai svarbūs, tačiau dabar svarbiausia yra išlikti ramiems".

"Dar liko trys rungtynės, tačiau tai, kaip dabar žaidžia "Valencia", teikia daug vilčių," - optimistiškai pabaigė ispanas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes