Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Beveik valandą intrigą kūręs "Salzburg" pripažino "Liverpool" pranašumą, A. Milikas pasižymėjo "hat-tricku"


Antradienį 19 val. 55 min. vakare UEFA Čempionų lygoje finišavo E grupės kovos.

Intriguojančioje akistatoje "Liverpool" atlaikė trumpalaikį "Salzburg" komandos spaudimą ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje. Antrajame kėlinyje varžovus nubaudę Jurgeno Kloppo auklėtiniai šventė pergalę rezultatu 2:0.

"Salzburg" ekipai pergalė šiose rungtynėse buvo gyvybiškai svarbi, todėl nuo pat pradžių "Liverpool" buvo priversta atlaikyti gana aukštą ir intensyvų šeimininkų spaudimą.

Jau pirmomis minutėmis prie Alissono vartų buvo sukurtos bent kelios pavojingos progos – sykį svečius nuo įvarčio gelbėjo pats Alissonas, o kitą kartą "Salzburg" pavedė prasta realizacija.

Toks drąsus "Salzburg" žaidimas leido "Liverpool" komandai išbėgti į greitas ir itin pavojingas atakas. Pirmajame kėlinyje bent tris kone idealias progas pasižymėti turėjo Mohamedas Salah, tačiau prastai buvo sureguliuotas egiptiečio taikiklis.

Antrasis kėlinys prasidėjo gana panašiai, tačiau šiame kėlinyje svečiai iš Liverpulio už klaidas varžovams jau nebedovanojo. 57-ąją minutę "Salzburg" ekipai buvo suduotas esminis rungtynių smūgis – vartininkas neatsakingai paliko savo vartus, Sadio Mane atliko perdavimą Naby Keita link, o šis smūgiu galva nukreipė kamuolį į praktiškai tuščius varžovus vartus.

Iškart po šio smūgio "Salzburg" komandai buvo suduotas nokdaunas – jau kone kitos atakos metu po dar vieno neužtikrinto vartininko išbėgimo pasižymėjo M. Salah.

Su spaudimu susitvarkiusi "Liverpool" komanda iškovojo pergalę, kuri padėjo finišuoti pirmoje pozicijoje.

Kitose rungtynėse triuškinančią pergalę iškovojo "Napoli" komanda, kuri namuose susitvarkė su varžovais iš Belgijos – "Genk" į savo vartus praleido keturis įvarčius.

Šios rungtynės ilgam įsimins Lenkijos rinktinės puolėjui Arkadiušui Milikui, kuris per 38 minutes įmušė tris įvarčius. Dar vieną tikslų smūgį atliko Driesas Mertensas.

"Napoli", nuo "Liverpool" atsilikęs vienu tašku, grupėje užėmė antrąją poziciją.

Rezultatai:

"Salzburg" 0 - 2 "Liverpool"
57' [0 - 1] N. Keita
58' [0 - 2] M. Salah

"Napoli" 4 - 0 "Genk"
3' [1 - 0] A. Milik
26' [2 - 0] A. Milik
38' [3 - 0] A. Milik (11 m. baudinys)
75' [4 - 0] D. Mertens (11 m. baudinys)


Straipsnio įvertinimas: 2 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (34)

BeyBlade
3 16 12-10 21:48
Įdomios rungtynės, man kaip Liverpool fanui gerai tas, kad nereikėjo žiūrėt varžybas įsitempus iki 90+ minutės. Salzburg šaunuoliai gerai priešinosi daug stipresniai komandai. Salzburg kūrė daug, mušė nemažai, bet verta pasakyt, kad labai daug smūgiu buvo tiesiai Alissonui į rankas. Nepalyginsi pereitų metų žaidimą prieš Napoli paskutinėse rungtynėse. Tada Alissonui reikėjo gerokai pavargt, štai jums patirties ir pajėgumo skirtumai. Visgi Salzburg nėra ČL aštunfinalio lygio komanda, bet manau EL gali nuveikt daug.
5 18 12-10 21:30
Fa bachurai patrauke Liverpool vaidoshiaus?
1 13 12-11 00:25
aiii, beje nepastebėjote, kad Didysis Komentatorius V. daugiausia komentuoja tų komnandų / asmenų pasirodymus, kurie "pastato įvietą" saldžiąją porrelę: "Messi/pepį" ir "Barsa/ManCity" - atrodo kitų nėra, bet šių porų pagrindinius konkurentus dergia kaip gali
1 13 12-10 22:38
komentarai, tai kosminiai - per plauką tipo Liverpool praėjo...jei ne Salah kosminis pasirodymas būtų Liverpool įmušę 4, o tai kad Salzburg ne iki galo užbaigę ką sukuria tik rodo, kad meistriškumas nee to lygio, ką beje parodė ne tik šios rungtynės - taip kad vėl eilinis mentalinių "ubagų" choras
0 3 12-11 11:02
Vaidoshius:
Grupė baigėsi be jokių netikėtumų, vis dėlto NeVARpoolio sudėtis ant popieriaus 10 kartų pajėgesnė už Raudonus Bulius, Napolio - 6-7 kartus. Nors ir NeVARpoolio medkirčiai prisidarė gėdos su didžiausioje duobėje per pastaruosius kelerius metus esančiais merdinčios pensininkų ir atbrosų lygos lavonais bei šiandien kokią valandą jau lindo šūdas praktiškai į triusikus, bet galų gale išsikapstė pirmoje vietoje, kur turėjo be vargo pasiimti. Reb Bullis matau įgijo labai daug fanų šį sezoną, išpopuliarėjo nerealiai :D Visi jau norėjo antros Ajaxo istorijos, bet čia sudėtis dar gerokai jaunesnė ir tas žiauriai matėsi šiandien, neatlaikė įtampos ir vaikai darė daug klaidų lygioje vietoje, trūko šaltesnio proto. Vartininko žaidimas absoliučiai katastrofinis, turbūt dar kokią savaitę nesugebės paaiškinti ką jis darė golų metu :D Šovė myžalai į galvą ir neatlaikė įtampos. Po pirmo golo Red Bulliai baisiai pabyrėjo, vėl gi patirties stoka smarkiai atsiliepė, bet vistiek manau jų sezonas ČL tikrai pavykęs, surado naujų gerbėjų ir linksmai praleido laiką.
Beja jei pool medkirciai tai kas City mergaites? dDD