Beviltiškai atrodžiusi Lietuvos rinktinė sutriuškinta Gruzijoje

Šeštadienį draugiškose rungtynėse Gruzijoje skaudų pralaimėjimą patyrė Lietuvos futbolo rinktinė.

Edgaro Jankausko auklėtiniai po itin nesėkmingo pirmojo kėlinio per kurį praleido keturis įvarčius, patyrė triuškinamą nesėkmę 0:4 draugiškose rungtynėse su Gruzijos vienuolike.

Varžovų persvara išryškėjo nuo pat susitikimo pradžios: mūsų šalies atstovai beveik visą laiką buvo priversti gintis, o varžovai kūrė pavojingas atakas prie lietuvių vartų. Pralaužti Ernesto Šetkaus vartus gruzinams pavyko 15-ąją minutę, kai pasižymėjo Giorgis Papunashivilis.

23-ąją minutę po varžovų skersuoto perdavimo kamuolį smūgiu galva į savo vartus pasiuntė Linas Klimavičius, o vos po aštuonių minučių „Žalgirio“ gynėjas prasižengė savo baudos aikštelėje, o skirtą vienuolikos metrų baudinį realizavo Valeris Qazaishvilis. Lietuvos rinktinės triuškinimą pirmajame kėlinyje užbaigė 18-metis Giorgis Chakvetadze, kuris ketvirtą kartą pasiuntė įvartį į lietuvių vartus.

Antrajame kėlinyje varžovai rungtyniavo gerokai ramiau, tačiau tuo pasinaudoti Lietuvos rinktinei nepavyko: nesukūrę rimtesnių progų pasižymėti lietuviai mačą baigė be smūgių į varžovų vartų plotą bei patyrė nesėkmę 0:4.

Po pertraukos mūsų šalies rinktinėje į aikštę žengė keturi debiutantai: Justas Lasickas, Karolis Laukžemis, Modestas Vorobjovas ir Danielis Romanovskis, kuriems tai buvo debiutas nacionalinėje ekipoje.

Šiame susitikime Lietuvos rinktinė vertėsi be kelių žaidėjų: dėl traumų rungtynes teko praleisti Vytautui Andriuškevičiui, Vykintui Slivkai, Emilijui Zubui, o Lukas Spalvis stovykloje negalėjo dalyvauti dėl šeimos pagausėjimo.

Rungtynės:

Gruzija 4 : 0 Lietuva
15' [1 : 0] G. Papunashvili
23' [2 : 0] L. Klimavičius (Į savo vartus)
31' [3 : 0] V. Qazaishvili
40' [4 : 0] G. Chakvetadze