• Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Beviltiškai atrodžiusi Lietuvos rinktinė sutriuškinta Gruzijoje

2018-03-24 14:28:59 Lietuva

Šeštadienį draugiškose rungtynėse Gruzijoje skaudų pralaimėjimą patyrė Lietuvos futbolo rinktinė.

Edgaro Jankausko auklėtiniai po itin nesėkmingo pirmojo kėlinio per kurį praleido keturis įvarčius, patyrė triuškinamą nesėkmę 0:4 draugiškose rungtynėse su Gruzijos vienuolike.

Varžovų persvara išryškėjo nuo pat susitikimo pradžios: mūsų šalies atstovai beveik visą laiką buvo priversti gintis, o varžovai kūrė pavojingas atakas prie lietuvių vartų. Pralaužti Ernesto Šetkaus vartus gruzinams pavyko 15-ąją minutę, kai pasižymėjo Giorgis Papunashivilis.

23-ąją minutę po varžovų skersuoto perdavimo kamuolį smūgiu galva į savo vartus pasiuntė Linas Klimavičius, o vos po aštuonių minučių „Žalgirio“ gynėjas prasižengė savo baudos aikštelėje, o skirtą vienuolikos metrų baudinį realizavo Valeris Qazaishvilis. Lietuvos rinktinės triuškinimą pirmajame kėlinyje užbaigė 18-metis Giorgis Chakvetadze, kuris ketvirtą kartą pasiuntė įvartį į lietuvių vartus.

Antrajame kėlinyje varžovai rungtyniavo gerokai ramiau, tačiau tuo pasinaudoti Lietuvos rinktinei nepavyko: nesukūrę rimtesnių progų pasižymėti lietuviai mačą baigė be smūgių į varžovų vartų plotą bei patyrė nesėkmę 0:4.

Po pertraukos mūsų šalies rinktinėje į aikštę žengė keturi debiutantai: Justas Lasickas, Karolis Laukžemis, Modestas Vorobjovas ir Danielis Romanovskis, kuriems tai buvo debiutas nacionalinėje ekipoje.

Šiame susitikime Lietuvos rinktinė vertėsi be kelių žaidėjų: dėl traumų rungtynes teko praleisti Vytautui Andriuškevičiui, Vykintui Slivkai, Emilijui Zubui, o Lukas Spalvis stovykloje negalėjo dalyvauti dėl šeimos pagausėjimo.

Rungtynės:

Gruzija 4 : 0 Lietuva
15' [1 : 0] G. Papunashvili
23' [2 : 0] L. Klimavičius (Į savo vartus)
31' [3 : 0] V. Qazaishvili
40' [4 : 0] G. Chakvetadze

Lietuvos rinktinės sudėtis:

E.Šetkus, V.Slavickas, L.Klimavičius, E.Girdvainis, V.Borovskij, A.Žulpa, O.Verbickas, A.Novikovas, F.Černych, D.Šernas, N.Valskis.

Atsarginiai: V.Černiauskas, E.Gertmonas, A.Jankauskas, J.Januševskij, E.Vaitkūnas, R.Baravykas, M.Kuklys, D.Romanovskij, J.Lasickas, S.Paulius, M.Vorobjovas, K.Laukžemis.

Straipsnio įvertinimas: 7 11

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
nu b1e7
4 161 03-24 17:41
galvojau gražus oras, ar eit dviračiu prasukt pirmą kartą po žiemos, ar pažiūrėt rinktinę. Padariau klaidą.
justas
2 90 03-24 17:57
ŠIMTĄ ŠIMTĄ ŠIMTĄ...
Ravanelli
8 89 03-24 17:32
Nū kas gali žiūrėt šitą mūsų klipatų žaidimą! Visiška degeneratų komanda, kuri pasmerkta per amžius mūrkdytis fekalijose. Dėkui suskiam baxūram. Patys ir Žiūrėkit, šitą klounų, molinėm kojom spektaklį!
exp
7 79 03-24 17:52
Treneriui geriau papist savo pripuciama boba nei dirbt su rinktine, cia matosi jo darbo rezultatai gerai butu jeigu nebus 10-0