"Blackburn" ir "Wigan" pasidalino po tašką © Eurofootball.lt
Vienintelėse pirmadienį žaistose Anglijos "Premier" lygos rungtynėse tarp "Blackburn" ir "Wigan" užfiksuotos lygiosios 1-1, kuriomis po rungtynių nusivylę buvo šeimininkai, galintys kovoti net dėl ketvirtos vietos turnyrinėje lentelėje.

"%c00056" 1 - 1 "%c00261"
52` [0 - 1] Jason Roberts
84` [1 - 1] Shefki Kuqi

Pirmajame atkaklių rungtynių, kurias stebėjo daugiau nei 20 tūkstančių žiūrovų, kėlinyje abi komandos buvo įmušusios po įvartį, tačiau jie nebuvo įskaityti. Antrajame kėlinyje sužaidus septynias minutes į priekį išsiveržė svečiai, kai po kampinio kamuolį į vartus pasiųsti bandė Pascalis Chimbonda, tačiau jo kelyje atsidūręs Jasonas Robertsas įspūdingai nugarą atsukęs į vartus kulnu pakeitė kamuolio kryptį ir šis įskriejo į vartus.

Nors ir geriau šiose rungtynėse atrodė "Blackburn" tačiau jiems visiškai nesisekė realizuoti susikurtų progų, o išlyginamasis įvartis sukėlė nemažai diskusijų, kadangi bandymą "skersuoti" į baudos aikštelę nesunkiai nutraukė "Wigan" vartininkas Johnas Filanas, tačiau į jį įsirėžęs Lucas Neillas išmušė kamuolį iš rankų ir pirmas prie jo suskubęs suomis Shefki Kuqi išlygino rezultatą.

Po minutės "Blackburn", prieš tai iškovoję penkias pergales iš eilės, galėjo išplėšti pergalę, tačiau Craigo Bellamy bandymą iš baudos aikštelės centro fantastiškai atrėmė J.Filanas.

Po šių lygiųjų "Blackburn" su 53 taškais po 32 rungtynių liko šeštoje vietoje, nors pergalės atveju būtų pakilę į ketvirtą turnyrinės lentelės vietą bei aplenkę "Arsenal" ir "Tottenham" klubus.

Tuo tarpu "Wigan" lygiosios leido pakilti į aštuntą turnyrinės lentelės vietą.