Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

Bojanas apie savo pirmąsias dienas "Barcoje": "Bijojau pasiimti net vandens butelį"


2018-10-06 13:48:03 Bojan Krkic La Liga FC Barcelona

28-erių metų Bojano Krkičiaus karjerą būtų galima apibūdinti vienu sakiniu - nuo ateityje Lionelio Messi įpėdiniu "Barcelona" klube turėjusio tapti futbolininku iki žaidimo "Championship" pirmenybėse su "Stoke City".

B. Krkičius 2007 metais pravėrė pagrindinės "Barcelona" komandos duris. Pirmieji karjeros metai žadėjo svaiginančią karjerą ispanui, tačiau problemos su nervais ir nuolatiniu spaudimu šiam futbolininkui pasiekti didelių aukštumų neleido - nuo 2014 metų jis priklauso "Stoke City" klubui.

Duodamas interviu B. Krkičius prisiminė savo pirmąsias dienas "Barcelona" klube: "Bojanas, kuris žaidė "Barcelona" klube buvo tikras futbolininkas, tačiau vis dar nepasiruošęs skintis kelio globaliame pasaulyje.

Aš buvau 17 metų ir jau žaidžiau "Barcelona" klube. Man tai buvo didžiulis šokas. Žinote, nėra lengva tramdyti emocijas, kai daliniesi viena rūbine su tokiais žaidėjais kaip Eto'o, Puyoliu, Maxwellu bei Iniesta. Žinoma, tai buvo mano svajonė, tačiau gyventi su šia mintimi nebuvo lengva.

Prisimenu savo pirmąją dieną, kai visi sėdėjome maždaug penkių metrų atstumu nuo vietos, kur buvo padėti visi vandens buteliai. Aš buvau be galo ištroškęs, tačiau niekada nėjau jų pasiimti, nes bijojau padaryti kažką ne taip."

2008 metais Bojanas taip pat turėjo galimybę įsitvirtinti Ispanijos rinktinės sudėtyje - jis buvo pakviestas ruoštis draugiškoms rungtynėms, tačiau patyrė panikos priepuolį dėl kurio vėliau nusprendė nevykti į Europos čempionatą. Federacija pranešė, kad futbolininkas nežaidė dėl skrandžio problemų, tačiau tiesa buvo visai kitokia.

"Aš pasijaučiau nepatogiai ir turėjau viską stabdyti", - apie sprendimą vėliau nebegrįžti į rinktinę kalbėjo Bojanas. - Aš dar tebuvau vaikas, o viskas įvyko taip greitai. Vėliau nusprendžiau praleisti 2008 metų Europos pirmenybes, nes man reikėjo atsiriboti nuo futbolo ir jo supančios žiniasklaidos. Dėl šio sprendimo niekada nesigailėjau".

B. Krkičius per savo karjerą "Barcelona" komandoje sužaidė 163 rungtynes ir įmušė 41 įvartį.

Straipsnio įvertinimas: 5 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (7)

zirns
3 3 10-06 20:31
Su pschologija reikia tvarkytis, po kiek laiko visi susivokia, kad nesamoniu issimastydavo ir su jomis vede save. Tie aprasai apie anxiety, intravertus/ekstravertus yra ne kas kita, kaip kazkokios taisykles, kuriu prisiskaito zmones ir po to veda save gyvenime. Vienas is tu aprasu mitu: sergantys anxiety labai viska pergalvoja, gerai suvokia, is tikro tai ne velnio, kiek tokiu matau, tai akli, nenuovokus, kaip nezinau kas, net nemato aplinkos, aplinkiniu, kurie tai suvokia ir stengias istraukti is tu fantaziju.. Ta pat Barca nebuvo kazkoks padrikas kratinys zmoniu, bet Bojan net nemate, kad visi ten tai turejo suprasti ir stengesi istraukti zmogu is fantaziju, bet visa laika tai geriau nurasyti psichologiniam sutrikimui, kuriu dabar kas savaite po nauja sumasto ir prideda elgsesno normu sarasiuka..