Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

Bojanas apie savo pirmąsias dienas "Barcoje": "Bijojau pasiimti net vandens butelį"


2018-10-06 13:48:03 Bojan Krkic La Liga FC Barcelona

28-erių metų Bojano Krkičiaus karjerą būtų galima apibūdinti vienu sakiniu - nuo ateityje Lionelio Messi įpėdiniu "Barcelona" klube turėjusio tapti futbolininku iki žaidimo "Championship" pirmenybėse su "Stoke City".

B. Krkičius 2007 metais pravėrė pagrindinės "Barcelona" komandos duris. Pirmieji karjeros metai žadėjo svaiginančią karjerą ispanui, tačiau problemos su nervais ir nuolatiniu spaudimu šiam futbolininkui pasiekti didelių aukštumų neleido - nuo 2014 metų jis priklauso "Stoke City" klubui.

Duodamas interviu B. Krkičius prisiminė savo pirmąsias dienas "Barcelona" klube: "Bojanas, kuris žaidė "Barcelona" klube buvo tikras futbolininkas, tačiau vis dar nepasiruošęs skintis kelio globaliame pasaulyje.

Aš buvau 17 metų ir jau žaidžiau "Barcelona" klube. Man tai buvo didžiulis šokas. Žinote, nėra lengva tramdyti emocijas, kai daliniesi viena rūbine su tokiais žaidėjais kaip Eto'o, Puyoliu, Maxwellu bei Iniesta. Žinoma, tai buvo mano svajonė, tačiau gyventi su šia mintimi nebuvo lengva.

Prisimenu savo pirmąją dieną, kai visi sėdėjome maždaug penkių metrų atstumu nuo vietos, kur buvo padėti visi vandens buteliai. Aš buvau be galo ištroškęs, tačiau niekada nėjau jų pasiimti, nes bijojau padaryti kažką ne taip."

2008 metais Bojanas taip pat turėjo galimybę įsitvirtinti Ispanijos rinktinės sudėtyje - jis buvo pakviestas ruoštis draugiškoms rungtynėms, tačiau patyrė panikos priepuolį dėl kurio vėliau nusprendė nevykti į Europos čempionatą. Federacija pranešė, kad futbolininkas nežaidė dėl skrandžio problemų, tačiau tiesa buvo visai kitokia.

"Aš pasijaučiau nepatogiai ir turėjau viską stabdyti", - apie sprendimą vėliau nebegrįžti į rinktinę kalbėjo Bojanas. - Aš dar tebuvau vaikas, o viskas įvyko taip greitai. Vėliau nusprendžiau praleisti 2008 metų Europos pirmenybes, nes man reikėjo atsiriboti nuo futbolo ir jo supančios žiniasklaidos. Dėl šio sprendimo niekada nesigailėjau".

B. Krkičius per savo karjerą "Barcelona" komandoje sužaidė 163 rungtynes ir įmušė 41 įvartį.

Straipsnio įvertinimas: 5 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
anxiety
1 36 10-06 14:27
kai pagalvoji kiek daug sudaro psichologija žmogaus gyvenime
.
0 16 10-06 15:01
Ta istorija apie buteliu pasiemima puikiai atspindi anxiety, tokiu panasiu situaciju turejau begale.
Waj
0 10 10-06 14:59
Idomus straipsnis
s
1 3 10-07 12:31
Tokie dalykai, gali įvykti bet kam atvykus į naują darbą. Visiškai su sportu nesusijęs mao darbas, bet pirmus 3mėn naujame darbe bijojau lygiai taip pat padaryti kažką ne taip. Sunku išlipti iš komforto zonos, bet kai tai padarai pasidaro žymiai lengviau. Ši baime ir neužtikrintumas atsiranda nuo netinkamo tėvų auklėjimo.
Gooner
0 1 10-06 14:26
Oh well..