"Borussia" ir toliau Vokietijoje žygiuoja be nesėkmių (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos penkerios 7-ojo turo rungtynės.

Dortmundo "Borussia" tęsia puikų pasirodymą pirmenybėse - rezultatu 1-2 nugalėtas "Augsburg" klubas ir išlaikyta pirmoji pozicija turnyrinėje lentelėje.

4-ąją minutę Andrėjus Yarmolenko išvedė BVB į priekį, tačiau varžovai jau po septynių minučių sugebėjo rezultatą išlyginti. Vis dėlto 23-ąją minutę "geltonai juodi" pasiekė antrąjį įvartį - pasižymėjo Shinji Kagawa.

80-ąją minutę Pierre'as-Emerickas Aubameyangas turėjo progą užtvirtinti ekipos pergalę, tačiau nesugebėjo tiksliai realizuoti 11 metrų baudinio.

BVB šį sezoną dar pralaimėjimo skonio Vokietijoje nepatyrė - šešios pergalės ir vienos lygiosios. Nuo artimiausių persekiotojų "Borussia" bent laikinam įgijo 5 taškų pranašumą.

Kitose rungtynėse Frankfurto "Eintracht" ir Mionchengladbacho "Borussia" pasiekė dramatiškas pergales, o "Wolfsburg" ir "Mainz" išsiskyrė lygiosiomis.

"Augsburg" 1 - 2 "Borussia"
4' [0 - 1] A. Yarmolenko
11' [1 - 1] Caiuby
23' [1 - 2] S. Kagawa
80' P. Aubameyang (BVB) nerealizavo 11 m. baudinio

"Gladbach" 2 - 1 "Hannover"
67' [1 - 0] M. Ginter
71' [1 - 1] M. Harnik
90+4' [2 - 1] T. Hazard (11 m. baudinys)

"Eintracht" 2 - 1 "Stuttgart"
42' [1 - 0] A. Rebič
61' [1 - 1] S. Terodde
90+4' [2 - 1] S. Haller
64' S. Falette ("Eintracht") pašalintas iš aikštės

"Wolfsburg" 1 - 1 "Mainz"
55' [1 - 0] J. Guilavogui
74' [1 - 1] Y. Muto
90+2' P. N'Tep ("Wolfsburg") pašalintas iš aikštės

"Hamburger" 0 - 0 "Werder"