Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

"Borussia" iškovojo ilgai lauktą pergalę, "Bayern" atsitiesė po dviejų nesėkmių (FOTO)

lrytas.lt 2015-02-07 19:16:43 Bundesliga Bayern Munich FC BV Borussia Dortmund 09

Dortmundo „Borussia“ futbolininkai visai neseniai ėjo atsiprašyti ir teisintis sirgaliams po pralaimėjimo, o dabar demonstruoja, kad ištikimiausių gerbėjų žodžius išgirto. 20-ajame Vokietijos „Bundesliga" ture iškritimo zonoje esanti „Borussia“ išvykoje 3:0 nugalėjo kitą tarp autsaiderių esančią „Freiburg“ ekipą.

„Borussia“ pirmavo jau 9 minutę, kai įmušė M.Reusas. 59 minutę P.Aubameyangas skirtumą padidino. Jis pasižymėjo ir 72-ąją minutę.

Pergalę po dviejų nesėkmingų mačų – patirtas pralaimėjimas ir sužaista lygiosiomis – iškovojo Miuncheno „Bayern“ komanda. Vokietijos čempionato lyderiai išvykoje 2:0 nugalėjo autsaiderę „Stuttgart“ komandą.

„Bayern“ komandą į priekį išvedė A.Robbenas, pasižymėjęs 41 minutę. 50 minutę įvartį įmušė D.Alaba.

„Koln“ – „Paderborn“ 0:0

„Mainz“ – Berlyno „Hertha“ 0:2. J.Hegeleras (35), R.Beerens (43)

32 min. šeimininkų žaidėjas L.Karius gavo raudonąjąj kortelę.

59 min. svečių žaidėjas F.Lustenbergeris gavo antrąją geltonąją kortelę.

„Wolfsburg“ – „Hoffenheim“ 3:0. B.Dostas (3), K.de Bruyne (28, 84).

Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (2)

Asirgitawe
0 20 02-07 19:36
Įdomi situacija. Tik 7 taškai skiria Borussia nuo 7 vietos. Jeigu įsivažiuos, tai manau galėtų pasiekti šią poziciją.
Vaidoshius
2 17 02-07 19:41
Pagaliau, pagaliau BVB kažkokią gyvybę parodė. Visi smerkė dėl pralaimėjo Augsburgui, bet nesenai tik pats pamačiau kurioj vietoj jie sėdi Jei BVB iškristų, čia būtų tragedija ne tik patiems BVB, bet ir pačiam futbolui. 7 taškai iki 7-os vietos jei įgaus formą nėra daug, bet lengva tikrai nebus ir nemanau, kad jie dabar nešios visus iš eilės. Reikės laiko, kurio gali neužtekti. Turi būtinai kaip nors iki Europos išsikapstyti.
Titto
1 13 02-07 20:52
Nu tikiuos, kad dugnas pasiektas ir BvB tik kils i virsu. Labai svarbi pergale psichologiskai.
0 8 02-07 19:41
Sveikinimai visiems BVB fanams su pergale. Pagaliau atsirado spaudimas, o paskutinis įvartis tai BVB braižas. Pasirodo atsigavimo požymiai