"Borussia" neįveikė "Werder", "Leipzig" patyrė triuškinančią nesėkmę (VIDEO)

Sekmadienį baigtas žaisti Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių 32-asis turas.

Pirmoji akistata įvyko "Opel" arenoje, kurioje "Mainz" priėmė "Leipzig". Dėl išlikimo kovojantys rungtynių šeimininkai rezultatu 3-0 patiesė duobėje esantį "Leipzig" klubą.

29-ąją minutę varžovai įsiveržė į priekį, o antrajame kėlinyje dar po įvartį pridėjo Alexandru Maximas su Bote Baku.

Kitoje akistatoje Dortmundo "Borussia" išvykoje susikovė su Brėmeno "Werder". "Geltonai juodi" išsivežti pergalės nesugebėjo - susitikimas baigėsi taikiu rezultatu.

19-ąją minutę Marco Reusas išvedė svečius į priekį, tačiau "Werder" pirmojo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą ir išplėšė tašką.

"Borussia" savo sąskaitoje turi 55 taškus ir kol kas džiaugiasi trečiąja vieta.

"Mainz" 3 - 0 "Leipzig"
29' [1 - 0] P. De Blasis (11 m. baudinys)
85' [2 - 0] A. Maxim
90' [3 - 0] B. Baku
90+5' N. Keita ("Leipzig") pašalintas iš aikštės

"Werder" 1 - 1 "Borussia"
19' [0 - 1] M. Reus
45' [1 - 1] T. Delaney

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/11106996?bmstart=0" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>