"Borussia" susikaupusį pyktį išliejo atseikėjusi septynis įvarčius į "Nurnberg" vartus

Dortmundo „Borussia“ ekipa dar praėjusį savaitgalį prarado taškus, kai sužaidė lygiosiomis su „Hoffenheim“ futbolininkais.

Vis dėlto šį kartą „Borussia“ nesismulkino ir tiesiog sudaužė savo varžovus. Trečiadienio vakarą Dortmundo futbolininkai net 7:0 įveikė „Nurnberg“ ekipą.

„Borussia“ savo linksmybes pradėjo jau devintąją minutę, kai pasižymėjo Jacobas Larsenas. Sužaidus kiek daugiau negu pusvalandį įvartį pridėjo ir Marco Reusas.

Įvarčių lietus prasidėjo būtent po pertraukos. 49-ąją minutę pasižymėjo Achrafas Hakimi, o sužaidus beveik valandą antrąjį įvartį pridėjo M. Ruesas.

Po 15 minučių penktąjį ekipos įvartį įmušė Manuelis Akanji, 85-ąją minutę savąjį pelnė Jadonas Sancho, o visišką pažeminimą 88-ąją minutę pratęsė Julianas Weiglas.

Tuo metu Leverkuzeno „Bayer“ 2:1 palaužė „Fortuna“ futbolininkus, „Mainz“ ir „Wolfsburg“ ekipos išsiskyrė be įvarčių, „RB Leipzig“ susitvarkė su „Stuttgart“, o „Monchengladbach“ 3:1 įveikė „Eintracht“.

„Borussia“ 7:0 „Nurnberg“
9‘ [1-0] J. Larsen
32‘ [2-0] M. Reus
49‘ [3-0] A. Hakimi
58‘ [4-0] M. Reus
74‘ [5-0] M. Akanji
85‘ [6-0] J. Sancho
88‘ [7-0] J. Weigl