"Borussia" sutriuškino Štutgarto ekipą (VIDEO)

Sekmadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos dvejos 29-ojo turo rungtynės.

Dortmundo "Borussia" namuose priėmė "Stuttgart". "Geltonai juodi" užtikrintai susitvarkė su varžovais ir džiaugėsi pergale rezultatu 3-0.

38-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Christianas Pulisicas. Pranašumą antrojo kėlinio pradžioje padidino Mitchy Batshuayi, o pergalę 59-ąją minutę užtvirtino Maximilianas Philippas.

"Borussia" pasinaudojo antroje vietoje esančios "Schalke" pralaimėjimu ir sumažino atsilikimą iki vieno taško.

Paskutinė vakaro dvikovoje baigėsi Frankfurto "Eintracht" ir"Hoffenheim" lygiosiomis. "Eintracht" užima ketvirtąją vietą ir tęsia kovą dėl patekimo į Čempionų lygą.

"Borussia" 3 - 0 "Stuttgart"
38' [1 - 0] C. Pulisc
48' [2 - 0] M. Batshuayi
59' [3 - 0] M. Philipp

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/11056532" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Eintracht" 1 - 1 "Hoffenheim"
49' [1 - 0] L. Jovič
56' [1 - 1] S. Gnabry