Bresto turnyro starte – „Trakų“ lygiosios su šeimininkais

Baltarusijoje viešintys bei Bresto turnyre dalyvaujantys „Trakų“ futbolininkai paskutinėmis mačo akimirkomis praleido įvartį bei buvo priversti tenkintis lygiosiomis su šeimininkų „Dinamo“ ekipa – 2:2 (1:1).

Riterių gretose pasižymėjo Tadas Labukas ir Arūnas Klimavičius.

Rungtynes Olego Vasilenko vadovaujami riteriai pradėjo tokios sudėties: Ignas Plūkas; Pavelas Krukas, Arūnas Klimavičius, Justinas Januševskis; Valdemaras Borovskij, Michailo Šiška, Aleksandras Byčenokas, Deividas Česnauskis; Jurijus Mamajevas, Oscaras, Tadas Labukas.

Naujasis riterių treneris savo debiutinėse rungtynėse išbandė taktiką 3-4-3, prie kurios futbolininkai prisitaikė maždaug per dešimt minučių. Tuomet trakiškiai sukūrė progą, kuri įpūtė pasitikėjimo bei geresnio žaidimo per likusias 80 minučių.

Sužaidus beveik pusvalandį, puiki riterių kontrataka buvo apvainikuota įvarčiu. D.Česnauskis sėkmingai perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kurioje pirmasis prie kamuolio suskubo T.Labukas, galva pasiuntęs kamuolį į priešininkų vartus.

Riteriai ir toliau kūrė gerokai daugiau progų, nors kamuolio kontrolė buvo Bresto komandos pusėje. Pastarieji po kampinio rezultatą išlygino ir taip baigėsi pirmasis rungtynių kėlinys.

Po pertraukos „Dinamo“ pakeitė visus vienuolika žaidėjų, „Trakų“ gretose aikštėje pasirodė Darius Kazubovičius ir Alma Wakili.

Išskirtinis antrojo kėlinio bruožas – kampinių gausa prie aikštės šeimininkų vartų. Po vienos iš jų rezultatyviu perdavimu pasižymėjo J.Mamajevas, kurio nuo kampinio gairelės atiduotas kamuolys atiteko A.Klimavičiui. Gynėjo smūgis galva ir pelnytas įvartis darkart trakiškiams garantavo vieno įvarčio persvarą.

Vis tik, besibaigiant dvikovai, trakiškių žaidime ėmė jaustis nuovargis. To pasekmė – varžovams suteikta galimybė išlyginti rezultatą.