"Bundesliga": "Bayern" priartėjo prie BVB

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse vyko 21-ojo turo kovos.

Pergalės iškovoti nesugebėjo Dortmundo "Borussia" ekipa, kuri namuose 3:3 sužaidė su "Hoffenheim".

BVB kur kas sėkmingiau pradėjo rungtynes ir 32-ąją minutę jau buvo priekyje, kai įvartį pelnė J. Sancho. Pirmojo kėlinio pabaigoje dar vieną įvartį pridėjo M. Gotze.

66-ąją minutę "Borussia" jau pirmavo 3:0, o įvartį pelnė R. Guerreiro.

Vis tik rungtynių pabaiga priklausė "Hoffenheim" ekipai, kuri pelnė tris įvarčius be atsako.

75-ąją minutę pasižymėjo I. Belfodilas, 83-ąją - P. Kaderabekas, 87-ąją dar vieną įvartį pridėjo I. Belfodilas.

Proga priartėti prie lyderių pasinaudojo "Bayern" ekipa, kuri namuose rezultatu 3:1 susitvarkė su "Schalke".

Šeimininkai į priekį išsiveržė 12-ąją mačo minutę, kai įvartį į savo vartus nukreipė J. Bruma. "Schalke" greitai atstatė pusiausvyrą, kai 25-ąją minutę pasižymėjo A. Kutucu.

"Bayern" po poros minučių vėl išsiveržė į priekį, o įvartį pelnė R. Lewandowskis, o 57-ąją minutę pergalę įtvirtino S. Gnabry.

Po šios pergalės "Bayern" sumažino atsilikimą nuo Dortmundo ekipos iki 5 taškų.

"Monchengladbach" 0:3 "Hertha"
"Freiburg" 3:3 "Wolfsburg"
"Hannover" 2:0 "Nurnberg"
"RB Leipzig" 0:0 "Eintracht"