"Bundesliga": "Bayern" sutriuškino varžovus ir pavijo BVB

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 24-ojo turo rungtynės.

Svarbią pergalę iškovojo "Bayern" ekipa, kuri išvykoje net 5:1 sutriuškino "Monchengladbach" futbolininkus.

"Bayern" į priekį išsiveržė jau 2-ąją susitikimo minutę, kai po kampinio galva kamuolį į vartus nukreipė J. Martinezas. 11-ąją minutę T. Mulleris persvarą padvigubino.

37-ąją minutę šeimininkų viltis atgaivino L. Stindlas, kuris įkirtęs į baudos aikštelę sulaukė perdavimo iš T. Hazardo ir sušvelnino rezultatą.

Vis tik antrajame kėlinyje "Bayern" vilčių šeimininkams nepaliko: 47-ąją minutę įvartį pelnė R. Lewandowskis, 57-ąją pasižymėjo S. Gnabry, o pačioje rungtynių pabaigoje 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo tas pats R. Lewandowskis.

"Bayern" ekipa po šios pergalės taškais pavijo Dortmundo "Borussia", "Monchengladbach" nukrito į 4-ąją vietą turnyrinėje lentelėje.

"Bayer" 2:0 "Freiburg"
4' [1:0] Aranguiz
73' [2:0] L. Bailey

"Eintracht" 3:2 "Hoffenheim"
20' [1:0] A. Rebic
43' [1:1] Joelinton
60' [1:2] I. Belfodil
89' [2:2] S. Haller
90+6' [3:2] G. Paciencia
65' N. Kasim ("Hoffenheim") pašalintas iš aikštės

"Nurnberg" 0:1 "RB Leipzig"
40' [0:1] L. Klostermann
11' H. Behrens ("Nurnberg") nerealizuotas 11 metrų baduinys

"Shalke" 0:4 "Dusseldorf"
35' [0:1] D. Lukebakio (11 metrų baudinys)
62' [0:2] D. Kowancki
68' [0:3] B. Raman
84' [0:4] D. Kowancki

"Hertha" 2:1 "Mainz"
46' [0:1] N. Stark (į savo vartus)
50' [1:1] M. Grujic
60' [2:1] N. Stark