Bundesliga: "Bayern" tapo vienvaldžiais lyderiais © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos nacionaliniame čempionate buvo sužaisti septyni susitikimai. Po jų vienvaldžiais lygos lyderiais tapo Miuncheno "Bayern" ekipa.

Šis turas buvo itin nesėkmingas "Schalke" klubui. Gelsenkircheno ekipa net 0-3 pralaimėjo "Stuttgart" klubui. Mačo didvyriu tapo K.Kuranyi, įmušęs tris įvarčius ir pasiekęs "hattricką".

Tuo tarpu "Bayern" futbolininkai pasinaudojo konkurentų pralaimėjimu, iškovojo pergalę ir tapo vienvaldžiais Bundeslygos lyderiais. Miuncheno ekipa namuose 2-1 palaužė "Gladbach" vienuolikę. Pergalingą įvartį 84-ąją minutę įmušė M.Ballackas.

Gyvybiškai svarbią pergalę siekiant išlikti Bundeslygoje iškovojo "Bochum" futbolininkai. Jie namuose minimaliu rezultatu palaužė svečius iš Hanoverio. Vienintelį varžybų įvartį į savo vartus įsimušė S.Cherundolo. Po pergalės "Bochum" ekipa atsilikimą penkioliktosios vietos, garantuojančios išlikimą lygoje, sumažino iki dviejų taškų.

Antrąją nesėkmę iš eilės patyrė "Bayer" ekipa. Dėl savo itin nesėkmingo žaidimo per svarbiausius sezono mačus "Neverkuseno" pravardę gavęs klubas turėjo pripažinti "Borussia" pranašumą. Vienintelį ir lemiamą mačo įvartį 88-ąją minutę pelnė S.Kehlas.

Bundesligos čempionų titulą ginantis "Werder" klubas, svečiuose, 1-2 įveikė "Hamburger" ekipą.

Šeštadienio susitikimų statistika

"%c00105" 3 - 1 "%c00013"
6' [1 - 0] Marcelinho
21' [2 - 0] Marcelinho
73' [2 - 1] Samuel Koejoe
90' [3 - 1] Niko Kovac

"%c00008" 0 - 1 "%c00100"
88' [0 - 1] Sebastian Kehl

"%c00027" 3 - 0 "%c00015"
15' [1 - 0] Kevin Kuranyi
47' [2 - 0] Kevin Kuranyi
63' [3 - 0] Kevin Kuranyi

"%c00010" 1 - 0 "%c00088"
56' [1 - 0] Steven Cherundolo (į savo vartus)

"%c00001" 2 - 1 "%c00103"
65' [0 - 1] Ivo Ulich
66' [1 - 1] Mehmet Scholl
84' [2 - 1] Michael Ballack

"%c00024" 1 - 2 "%c00016"
8' [0 - 1] Miroslav Klose
57' [1 - 1] Mehdi Mahdavikia
70' [1 - 2] Ivan Klasnic

"%c00209" 0 - 2 "%c00011"
64' [0 - 1] Thomas Brdaric
78' [0 - 2] Stefan Schnoor