"Bundesliga": "Borussia" sužaidė lygiosiomis, "Bayern" - pralaimėjo

Šeštadienį Vokietijos aukščiausioje futbolo lygoje tęsiasi 20-ojo turo susitikimai.

Lygos lyderiai Dortmundo "Borussia" futbolininkai išvykoje nesugebėjo įveikti "Eintracht" ekipos, su kuria sužaidė lygiosiomis 1:1.

22-ąją minutę BVB ekipą į priekį išvedė M. Reusas, tačiau vos po 14 minučių rezultatą išlygino L. Jovičius.

Antrajame kėlinyje ekipos įvarčių pelnyti nesugebėjo ir pasidalino po tašką.

Proga priartėti prie lyderių nepasinaudojo "Bayern" ekipa, kuri rezultatu 1:3 nusileido "Bayer" futbolininkams.

"Bayern" pirmieji pelnė įvartį, kuomet 41-ąją minutę pasižymėjo L. Goretzka. Vis tik vėliau žaidimo kontrolę į savo rankas perėmė šeimininkai.

53-ąją minutę puikiu baudos smūgiu rezultatą išlygino L. Bailey, o 63-ąją rezultatą persvėrė K. Vollandas. Pačioje rungtynių pabaigoje "Bayern" pribaigė L. Alario įvartis.

"Bayern" ekipa nuo "Borussia" futbolininkų dabar atsilieka jau 7 taškais.