"Bundesliga": BVB pasinaudojo "Bayern" kluptelėjimu

Šeštadienį tęsiasi 27-asis "Bundesliga" pirmenybių turas.

Išvykoje netikėtai taškus prarado Miuncheno "Bayern" ekipa, kuri lygiosiomis 1:1 sužaidė su "Freiburg".

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 3-ąją mačo minutę, kuomet įvartį galva pelnė L. Holeras.

22-ąją minutę "Bayern" rezultatą išlygino. Po sumaišties baudos aikštelėje gražiu smūgiu kamuolį į vartus nukreipė R. Lewandowskis.

Per likusį laiką "Bayern" nesugebėjo įrodyti pranašumą ir prarado du brangius taškus.

Lyderių kluptelėjimu pasinaudojo Dortmundo "Borussia", kuri namuose pačioje rungtynių pabaigoje 2:0 palaužė "Wolfsburg" futbolininkus.

Abu įvarčius BVB pelnė pačioje rungtynių pabaigoje - 90-ąją bei 94-ąją minutėmis dublį pelnė P. Alcaceras.

"Borussia" po šios pergalės sugrįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą bei dviem taškais lenkia "Bayern" ekipą.

"Dusseldorf" 3:1 "Monchengladbach"

"Nurnberg" 3:0 "Augsburg"

"Werder" 3:1 "Mainz"

"RB Leipzig" 5:0 "Hertha"