"Bundesliga": "Eintracht" išsigelbėjo paskutinę akimirką, "RB Leipzig" įveikė "Bayer" ekipą

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse tęsiasi 28-ojo turo kovos.

Dramatišką pergalę iškovojo "Eintracht" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 2:1 palaužė "Schalke".

A. Rebičius 13-ąją minutę išvedė svečius į priekį, tačiau vos po aštuonių minučių rezultatą išlygino S. Serdaras.

Tas pats S. Serdaras 94-ąją minutę buvo pašalintas iš aikštės, o vos po trijų minučių, pasinaudojęs VAR sistema, teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į "Schalke" vartus, kurį sėkmingai realizavo L. Jovičius.

Po šios pergalės "Eintracht" įsitvirtino ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

Kitose rungtynėse svarbią pergalę iškovojo "RB Leipzig" ekipa, kuri išvykoje 4:2 pranoko "Bayer" futbolininkus.

"Bayer" sėkmingiau pradėjo rungtynes - 11-ąją minutę 11 metrų baudinį sėkmingai realizavęs K. Havertzas išvedė šeimininkus į priekį.

17-ąją minutę rezultatą išlygino M. Sabitzeras, tačiau vos po šešių minučių tas pats K. Havertzas dar kartą išvedė "Bayer" į priekį.

Vis tik antrajame kėlinyje "RB Leipzig" pelnė 3 įvarčius be atsako: 64-ąją minutę pasižymėjo T. Werneris, 71-ąją 11 metrų baudinį realizavo E. Forsbergas, 83-ąją paskutinį įvartį įmušė M. Cunha.

"RB Leipzig" po šios pergalės toliau lieka trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

"Hertha" 1:2 "Dusseldorf"

"Stuttgart" 1:1 "Nurnberg"

"Wolfsburg" 3:1 "Hannover"