"Bundesliga": "Hertha" grįžo į pergalių kelią (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos paskutinės dvejos 28-ojo turo rungtynės.

Berlyno "Hertha" namuose priėmė "Augsburg" futbolininkus. Vokietijos sostinės ekipa galiausiai nutraukė nesėkmių seriją ir rezultatu 2-0 pranoko savo varžovus.

12-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Johnas Brooksas, o pergalę 37-ąją minutę užtvirtino Valentinas Stockeris.

Po triejų pralaimėjimų iš eilės pergalę pasiekęs "Hertha" klubas su 43 taškais lieka penktoje pozicijoje. Tuo tarpu "Augsburg" rikiuojasi turnyrinės lentelės apačioje.

Kitose rungtynėse, kuriose susigrūmė dvi paskutines vietas užimančios komandos, "Ingolstadt" rezultatu 3-2 pranoko "Darmstadt" vienuolikę.

"Hertha" 2 - 0 "Augsburg"

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10276397" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Ingolstadt" 3 - 2 "Darmstadt"