"Bundesliga": kova dėl titulo keliasi į paskutinįjį turą

Šeštadienį sužaistos net aštuonerios "Bundesliga" 33-ojo turo rungtynės.

Miuncheno "Bayern" išvykoje lygiosiomis 0:0 sužaidė su trečioje vietoje esančia "RB Leipzig" ekipa ir nepasinaudojo proga užsitikrinti čempionų titulo.

"Bayern" 50-ąją susitikimo minutę sugebėjo pasiųsti kamuolį į varžovų vartus, tačiau L. Goretzkos įvartis buvo atšauktas dėl nuošalės, pasinaudojus VAR technologija.

Lyderių kluptelėjimu pasinaudojo Dortmundo "Borussia", kuri namuose rezultatu 3:2 palaužė "Dusseldorf" futbolininkus.

41-ąją minutę BVB išsiveržė į priekį po C. Pulisico tikslaus smūgio, tačiau jau 47-ąją rezultatą išlygino O. Finkas.

T. Delaney 53-ąją minutę puikiu smūgiu dar kartą išvedė šeimininkus į priekį. Jau po penkių minučių "Dusseldorf" turėjo puikią progą lyginti rezultatą, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo D. Lukebakio.

Svečių padėtis dar labiau komplikavosi 83-ąją susitikimo minutę, kai iš aikštės buvo pašalintas A. Bodzekas.

Jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką komandos dar apsikeitė įvarčiais: BVB gretose pasižymėjo M. Gotze, "Dusseldorf" ekipoje - D. Kownackis.

"Bayern" ekipa prieš paskutinįjį turą turi dviejų taškų pranašumą prieš antroje vietoje esančią "Borussia".

"Augsburg" 3:4 "Hertha"

"Bayer" 1:1 "Schalke"

"Hannover" 3:0 "Freiburg"

"Hoffenheim" 0:1 "Werder"

"Nurnberg" 0:4 "Monchengladbach"

"Stuttgart" 3:0 "Wolfsburg"