"Bundesliga": pergalėmis džiaugėsi "Eintracht" ir "Werder" ekipos

Sekmadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos dar dvejos trečiojo turo rungtynės.

Dramtišką pergalę namuose iškovojo "Eintracht" ekipa, kuri tik pačioje mačo pabaigoje palaužė "Dusseldorf" futbolininkų pasipeišinimą.

Būtent svečiai 36-ąją minutę po Rouweno Henningso išsiveržė į priekį, tačiau susikurto pranašumo išlaikyti nesugebėjo.

57-ąją minutę rezultatas tapo lygus po tikslaus Baso Dosto smūgio galva, o pergalę šeimininkams 86-ąją minutę padovanojo Goncalo Paciencia.

"Eintracht" ekipai tai buvo antroji pergalė per trejas rungtynes, o "Dusseldorf" patyrė antrąjį pralaimėjimą.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo "Werder" futbolininkai, kurie namuose 3:2 palaužė "Augsburg" ekipą.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 6-ąją minutę po Yuya Osako įvarčio, tačiau jau 12-ąją rezultatą išlygino Rubenas Vargas.

"Werder" į priekį dar kartą išsiveržė 21-ąją susitikimo minutę, o kamuolį į vartų tinklą nukreipė Joshua Sargentas.

"Augsburg" ekipos situacija tapo nepavydėtina 34-ąją minutę, kadangi aikštę dėl antros geltonos kortelės buvo priverstas palikti Stephanas Lichsteineris. Nepaisant to, vos prasidėjus antrajam kėliniui R. Vargas dar kartą sugebėjo išlyginti rezultatą.

Vis tik svečiai mažumoje atsilaikyti nesugebėjo ir 67-ąją minutę "Werder" ekipai pergalę padovanojo Yuya Osako pelnytas įvartis.

"Werder" futbolininkams tai buvo pirmoji pergalė šį sezoną, o "Augsburg" pralaimėjo jau antrą kartą ir kol kas turi vos vieną tašką.