Bundesligoje intriga blėsta © Eurofootball.lt
Vokietijos futbolo pirmenybėse prasidėjo 29-asis turas. Antrąją nesėkmę iš eilės patyrusi "Schalke" ir dar labiau sumažino viltis iškovoti čempionų titulą, kadangi jų aršiausi konkurentai "Bayern" iškovojo dar vieną pergalę ir padidino atotrūkį iki šešių taškų, o iki čempionato pabaigos liko tik 5 turai.

Nors ir žinodami varžybų svarbą "Schalke" rezultatu 1-2 nusileido "Hamburger SV" klubui. Sužaidus vos tris minutes "Schalke" jau pirmavo 1-0, bet svečiai iš uostamiesčio nepasidavė ir 61-ąją minutę išlygino rezultatą. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti tris minutęs M. Krstajičius įsimušė įvartį į savo vartus ir taip palaidojo savo ekipą.

Tuo tarpu "Bayern" klubas svečiuose po atkaklios kovos paskutinę minutę O.Hargreaveso įmušto įvarčio dėka 0-1 palaužė "Hannover" ekipą ir žengė didelį žingsnį link čempionų titulo.

Nepasisekė čempionų titulą ginantiems "Werder" futbolininkams. Brėmeno ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 0-1 nusileido Berlyno "Hertha" klubui. Sostinės klubo gretose pasižymėjo Marcelinho.

"Schalke" klubo pralaimėjimu nesugebėjo pasinaudoti "Stuttgart" klubas, svečiuose 2-1 nusileidęs "Hansa" ekipai Verta paminėti, kad Rostoko ekipa turnyrinėje lentelėje užima tik septynioliktą vietą. Beje, per šį mačą teisėjas M. Sammeris parodė net devynias geltonas korteles.

Sezonui artėjant link finišo iš duobės bando kapstytis "Bayer" klubas. Leverkuseno ekipa svečiuose 1-3 įveikė "Freiburg" vienuolikę ir išsaugojo viltis kovoti dėl teisės žaisti UEFA taurės varžybose.

Visi šeštadienio rezultatai

"%c00088" 0 - 1 "%c00001"
90' [0 - 1] Owen Hargreaves

"%c00013" 1 - 3 "%c00008"
26' [0 - 1] Bernd Schneider
37' [1 - 1] Alexander Iashvili
66' [1 - 2] Dimitar Berbatov
83' [1 - 3] Dimitar Berbatov

"%c00101" 2 - 1 "%c00027"
39' [1 - 0] Marcus Allbäck
46' [1 - 1] Cacau
74' [2 - 1] Rade Prica

"%c00016" 0 - 1 "%c00105"
30' [0 - 1] Marcelinho

Dortmundo "%c00100" 1 - 1 Bielefildo "%c00210"
87' [1 - 1] Isaac Boakye
15' [1 - 0] Florian Kringe

"%c00103" 1 - 1 "%c00209"
90' [1 - 1] Michael Thurk
51' [1 - 0] Oliver Neuville

Gelzenkircheno "%c00015" 1 - 2 "%c00024"
87' [1 - 2] Emile Mpenza
61' [1 - 1] Raphael Wicky
4' [1 - 0] Gerald Asamoah